verze pro tisk

5 tipů na prodloužený víkend s dětmi na horách i pod nimi

18. květen 2016

Do konce školního roku sice zbývá už jenom několik týdnů, co si však krásné májové a červnové víkendy zpestřit pobytem v pěkném hotelu uprostřed přírody? Poradíme vám, kde svým dětem zkrátit čekání na prázdniny. Následující ubytovací zařízení jsou na prodloužené víkendy jako dělané.

Hotel Aurum, dětský ráj v Krkonoších

Pokud toužíte strávit nezapomenutelný prodloužený víkend se svými ratolestmi uprostřed nádherné přírody Krkonoš, je pro vás luxusní hotel Aurum tou pravou volbou. Pyšní se označením „baby friendly“, což v praxi znamená, že se specializuje i na pobyty s dětmi. Nejmenší hosté se zde na dlouhé hodiny zabaví ve velkorysém dětském koutku, k dispozici je jim i venkovní hřiště. Dětské menu a židličky v restauraci jsou samozřejmostí, na pokoji máte i možnost dětské postýlky.

vikendsdetmi-01-aurum.jpg

Hotel Galaxie Zlín, zábavní park pro děti

Hledáte vybavené a komfortní místo, vhodné pro pobyt s dětmi? Neváhejte a vyzkoušejte například prodloužený víkend v luxusním hotelu Galaxie ve Zlíně. Je připraven poskytnout vašim ratolestem spoustu zábavy a her s animačními programy ve vlastním rozsáhlém zábavním parku. K dispozici v něm je velké množství okouzlujících atrakcí.

vikendsdetmi-02-galaxie.jpg

Hotel Miura, to jsou Beskydy pro nejmenší

Stylový luxusní hotel Miura v obci Čeladná uprostřed nádherné beskydské přírody je skvělým místem pro pobyt s dětmi. Užijte si například prodloužený víkend se svými miláčky, pro které je zde připravena celá řada aktivit jako supermoderní hřiště a vychytaný dětský koutek. Samozřejmostí je i kompletní pobytové zázemí pro nejmenší a dětská menu v hotelové restauraci.

vikendsdetmi-03-miura.jpg

V Parkhotelu Sokolov budou vaše ratolesti jako v bavlnce

Prodloužený víkend v luxusním areálu Parkhotel Sokolov na západě Čech je skvělou volbou, jak si užít nevšední pobyt s dětmi, plný her a zábavy. Vaše zlatíčka zde perfektně rozptýlí obrovské přírodní hřiště, plavecký bazén s tobogány či nedaleké letní koupaliště. Hotel je dětem plně přizpůsoben, a to včetně gastronomie a vybavení pokojů.

vikendsdetmi-04-parkhotelsokolov.jpg

Hotel Vitality, moderní ubytování plné her

Zvažujete-li například pobyt s dětmi v podobě prodlouženého víkendu ve zdravém prostředí kouzelné přírody Slezských Beskyd, je pro vás luxusní hotel Vitality tou pravou volbou. V designově vytříbeném zařízení s kompletní nabídkou služeb pro nejmenší se vaše ratolesti nebudou ani chvíli nudit. Čeká tu na ně vybavené hřiště, rozsáhlý dětský koutek, vnitřní bazén s atrakcemi, cukrárna či dětský bowling.

vikendsdetmi-05-vitality.jpg

Fotogalerie

Hotel Aurum v Krkonoších
Hotel Aurum v Krkonoších
[290x178 14 KB]
Hotel Galaxie ve Zlíně
Hotel Galaxie ve Zlíně
[290x182 16 KB]
Hotel Miura v Beskydech
Hotel Miura v Beskydech
[290x179 12 KB]
Parkhotel Sokolov pod Krušnými horami
Parkhotel Sokolov pod Krušnými horami
[290x177 17 KB]
Hotel Vitality u Beskyd
Hotel Vitality u Beskyd
[290x175 11 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!