verze pro tisk

Ani Špindl, ani Pec, v zimě viva Monínec

5. listopad 2013

Lyžovat se u nás jezdí do Krkonoš, Jizerek, na Šumavu nebo do Jeseníků. Ale sjezdovka na okraji Středních Čech? Přesto, že to zní málo pravděpodobně, pouhých 70 kilometrů jižně od Prahy leží Sportrelax centrum Monínec, jehož součástí je také stejnojmenný lyžařský areál.

Jádrem areálu je 1 200 metrů dlouhá, osvětlená sjezdovka v nadmořské výšce kolem 600 metrů. Obsluhuje ji výkonná čtyřsedačková lanovka a další vleky. V nabídce je také dětská lyžařská školička, relaxační zóna a snowpark.

Monínec, to však nejsou jenom zimní radovánky. Spoustu zábavy si tady užijete po celý rok. K dispozici je několik desítek kilometrů cyklotras včetně kompletního zázemí se servisem a půjčovnou. Lze využít rozsáhlý bikepark a je jedno, jestli s krkolomnými kousky na kole začínáte nebo už máte něco za sebou. V dosahu Monínce jsou i dvě golfová hřiště a přímo na místě sportcentrum nabízející aktivity od paintballu a lukostřelby přes discgolf a tubing až po tenis, volejbal, bazén či wellness. Vše doplňují dvě restaurace a možnost ubytování.

Sportrelax centrum Monínec se nachází na svazích Javorové skály nedaleko města Sedlec-Prčice a je snadno dostupné i díky dálnici u Tábora.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!