verze pro tisk

Aquapalace Praha, vodní svět u hlavního města

3. červen 2023

Naše líbezná vlast nabízí vyžití v celé řadě zábavných akvaparků. Absolutní špičkou mezi nimi je Aquapalace Praha, jeden z nejrozsáhlejších a nejlépe vybavených krytých akvaparků v celé střední Evropě.

Aquapalace Praha se na vás těší v komerční zóně Čestlice ve Středočeském kraji, jenom kousek od jihovýchodního okraje Prahy. Kolem vede dálnice D1 a jezdí sem linky městské hromadné dopravy. Zároveň je odsud blízko např. do Průhonického parku.

Vodní svět v pražském Aquapalace

Hlavním tahákem Aquapalace je Vodní svět, kde v Paláci dobrodružství můžete prokázat svou odvahu na tobogánech, na 160 metrů dlouhé vnitřní divoké řece Canyon, ve venkovní Divoké řece, na Spacebowlu či třech opravdu prudkých skluzavkách. Klid naopak přináší zvolna tekoucí Pomalá řeka, deštivá jeskyně a laguny s vířivými lavicemi. Úžasný odpočinek nabízí Palác relaxu s plaveckým bazénem, vířivkami a lehátky.

Menší děti jistě okouzlí především Palác pokladů v karibském stylu s vrakem pirátské lodi. Nechybí bazén s umělým vlnobitím, masážní lavice a pro ty úplně nejmenší je tu brouzdaliště se skluzavkami. A určitě se nezapomeňte mrknout na laserovou aquashow, stojí za to!

Potápění a korály v Aquapalace

Venkovní zóna Aquapalace Praha s bazénem, tobogánem, Divokou řekou a vodním hřištěm pro děti funguje v letních měsících. Vyzkoušejte i dvě specialitky pražského Aquapalace: potápěčskou jámu a Korálový dóm s dvojicí velkých akvárií a množstvím mořských živočichů. Pozorovat je můžete z bazénu prohřátého na 31 stupňů. Lahodný koktejl u baru na sousední písečné pláži byste také neměli vynechat.

Chcete si vyzkoušet první ponor s přístroji? Máte příležitost. Potápěčskou jámu využívají úplní začátečníci i zkušení potápěči. Vše vám tu půjčí a teoreticky i prakticky vysvětlí. Sestup do hloubky osmi metrů vás ohromí.

Otevírací doba Aquapalace a další informace

Zavítejte i do saunového světa, zdejší nabídka je opravdu bohatá (finské sauny, bylinná aromasauna, římské lázně). Wellness zóna Spa Aquapalace vás nadchne masážemi, kosmetikou, tělovými zábaly, manikúrou či pedikúrou. Samozřejmě nechybí posilovna s tělocvičnou, fyzioterapeutické a rehabilitační centrum, dětský koutek, restaurace, bary ani kavárny.

Vezměte děti do vodního parku Aquapalace Čestlice a prožijte nezapomenutelný den. Pokud pojedete z daleka, neváhejte a využijte některý z kvalitních hotelů Středočeského kraje a v Praze z našeho katalogu.

Důležité informace o Aquapalace Praha a odpovědi na otázky

  • Otevírací doba: vodní svět (po–čt 10–20 h, pá 10–22 h, so 9–22 h, ne 9–20 h), saunový svět (po–pá 10–23 h, so–ne 9–23 h), spa&wellness (9–21 h), fitness (po–pá 6–23 h, so–ne 8–23 h)
  • Vstupné celodenní: 1 049 Kč (vodní svět), 1 149 Kč (saunový svět), 1 149 Kč (spa&wellness), 289 Kč (fitness)
  • Nadmořská výška: 290 m
  • Dostupnost: autem, autobusem
  • Poloha: 50°0′27″ s. š., 14°34′16″ v. d.
  • Webové stránky

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!