verze pro tisk

Aquapalace Praha, vodní svět u hlavního města

29. květen 2017

Naše líbezná vlast nabízí vyžití v celé řadě zábavných akvaparků. Absolutní špičkou mezi nimi je Aquapalace Praha, jeden z nejrozsáhlejších a nejlépe vybavených krytých akvaparků v celé střední Evropě. Zároveň je odsud blízko např. do Průhonického parku.

Hlavním tahákem Aquapalace je Vodní svět, kde v Paláci dobrodružství můžete prokázat svou odvahu na tobogánech, na 250 metrů dlouhé klouzačce Canyon, v Divoké řece, na Hypogánu, Spacebowlu či třech opravdu prudkých skluzavkách. Klid naopak přináší zvolna tekoucí Pomalá řeka, deštivá jeskyně a laguny s vířivými lavicemi. Úžasný odpočinek nabízí Palác relaxu s plaveckým bazénem, vířivkami a lehátky.

Menší děti jistě okouzlí především Palác pokladů v karibském stylu s vrakem pirátské lodi. Nechybí bazén s umělým vlnobitím, masážní lavice a pro ty úplně nejmenší je tu brouzdaliště se skluzavkami. A určitě se nezapomeňte mrknout na laserovou aquashow, stojí za to!

Potápění a korály v Aquapalace

Venkovní zóna Aquapalace Praha s bazénem, tobogánem, Divokou řekou a vodním hřištěm pro děti funguje v letních měsících.

Zajistěte si ubytování v Praze a vyzkoušejte i dvě specialitky pražského Aquapalace: potápěčskou jámu a Korálový dóm s dvojicí velkých akvárií a množstvím mořských živočichů. Pozorovat je můžete z bazénu prohřátého na 31 stupňů, lahodný koktejl u baru na sousední písečné pláži byste také neměli vynechat.

Chcete si vyzkoušet první ponor s přístroji? Máte příležitost. Potápěčskou jámu využívají úplní začátečníci i zkušení potápěči. Vše vám tu půjčí a teoreticky i prakticky vysvětlí. Sestup do hloubky osmi metrů vás ohromí.

Otevírací doba Aquapalace a další informace

Zavítejte i do saunového světa, zdejší nabídka je opravdu bohatá (finské sauny, bylinná aromasauna, římské lázně). Wellness zóna Spa Aquapalace vás nadchne masážemi, kosmetikou, tělovými zábaly, manikúrou či pedikúrou.

Samozřejmě nechybí posilovna s tělocvičnou, fyzioterapeutické a rehabilitační centrum, dětský koutek, restaurace, bary ani kavárny.

Otevřeno je po celý rok, fitcentrum například už od 6 do 23 hodin, vodní svět ve všední dny od 10 do 22 hodin.

Vezměte děti do Aquapalace Čestlice a prožijte nezapomenutelný den. Pokud pojedete z daleka, neváhejte a využijte některý z kvalitních hotelů Středočeského kraje a v Praze z našeho katalogu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!