verze pro tisk

7 neobyčejných, luxusních hotelů z celého světa

19. prosinec 2016

Tak se na ně pěkně podívejte: jsou luxusní, originální a každý by v nich chtěl alespoň malou chvilku bydlet. Představujeme sedmičku zajímavých hotelů ze všech koutů planety, prošpikovaných luxusem ale také jedinečnou atmosférou.

Liassidi Palaze Benátky, Itálie

Už jste někdy vcházeli do hotelové recepce z lodě? V benátském luxusním hotýlku Liassidi Palaze to není nic neobvyklého, vždyť se nachází přímo u jednoho z mnoha kanálů. Uvnitř se ukrývá luxus propojující to nejlepší ze slavné benátské historie s designově propracovanou přítomností.

7nejhotelu-02liassidi-palace.jpg

Great Fosters, Anglie

Industriální viktoriánský styl mixovaný se zdobným romantismem první poloviny 19. století, to je hotel Great Fosters ze staré, dobré Anglie. Chcete-li mít firemní akci nebo svatbu na skutečně originálním místě, pak jedině tady. Dovedete si představit, jak tady chutná odpolední čaj u praskajícího krbu, kdy kolem vás hmitají pozorní lokajíci?

7nejhotelu-03great-fosters.jpg

Discovery Shores, Filipíny

V srdci Filipín, na malinkém – turisticky ovšem vyhlášeném – ostrůvku Boracay, najdete hotel Discovery Shores. Jeho moderní areál přiléhá přímo k úchvatné pláži White Beach, které dělá čest jejímu jménu především barva zdejšího písku. Hledáte-li exotiku jako vyšitou, tady se určitě nespletete.

7nejhotelu-04discovery-shores.jpg

Le Marechal, Francie

Půvab tradičního Alsaska na vás čeká ve vysoce stylovém hotelu Le Marechal. Ukrývá se ve městě Colmar, kousek od francouzsko-německých hranic, pod malebnými svahy Vogéz, na polovině cesty mezi Mylhůzami a Štrasburkem. Hotel na první pohled evokuje pohodu 19. století, pod okny tiše plynou vody říčky La Lauch a z kuchyně voní ty nejvybranější pochoutky…

7nejhotelu-05le-marechal.jpg

Viceroy Bali, Indonésie

Ubud, Bali, Indonésie… a nevýslovně malebný hotelový areál Viceroy na terasách u okraje džungle, s výhledy na tropickou přírodu a tři tisíce metrů vysoký vulkán Gunung Agung. Jednotlivé vily komplexu, ukrývající komfortní pokoje, restaurace a masážní salóny, oddělují stylové bazény.

7nejhotelu-01viceroy-bali.jpg

Bergwelt, Rakousko

Do Rakouska se jezdí především za lyžováním, a přesně o tom je i hotel Bergwelt. A vlastně ještě o něčem dalším – o luxusu, o skvělém wellness, o péči věnované vašim potomkům, o skvělém jídle… Hotel v typickém horském stylu se nachází ve ski resortu Obergurgl ve výšce 1 930 metrů, nedaleko druhé nejvyšší rakouské hory Wildspitze a jenom kousek od dokonale vyladěných sjezdových tratí.

7nejhotelu-06bergwelt.jpg

Haras Larissa, Brazílie

V daleké zemi na okraji Amazonského deštného pralesa, asi 150 kilometrů od aglomerace Sao Paola a ještě dál od modravého Atlantiku, rozkládá se pohádkový kraj Haras Larissa. Jedná se vlastně o obří farmu, zahrnující golfové hřiště, tenisovou akademii, jezdecký klub, hřiště na pólo a spoustu dalších možností zábavy. Ucítíte zde závan koloniální éry, ale stejně vám to nebude vadit, stejně jako absence moře.

7nejhotelu-07haras-larissa.jpg

Fotogalerie

Hotel Viceroy Bali, Indonésie
Hotel Viceroy Bali, Indonésie
[290x170 13 KB]
Hotel Liassidi Palaze Benátky, Itálie
Hotel Liassidi Palaze Benátky, Itálie
[290x170 15 KB]
Hotel Great Fosters, Anglie
Hotel Great Fosters, Anglie
[290x192 18 KB]
Hotel Discovery Shores, Filipíny
Hotel Discovery Shores, Filipíny
[290x172 14 KB]
Hotel Le Marechal, Francie
Hotel Le Marechal, Francie
[290x160 15 KB]
Hotel Bergwelt, Rakousko
Hotel Bergwelt, Rakousko
[290x190 11 KB]
Hotel Haras Larissa, Brazílie
Hotel Haras Larissa, Brazílie
[290x133 13 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!