verze pro tisk

Balíčky, akce a slevy v luxusních hotelech, březen 2016

15. březen 2016

Jaro je na obzoru, což takhle zpříjemnit si čekání na něj romantickým pobytem v některém z luxusních hotelů v ČR? Vybrali jsme pro vás pětici zajímavých akčních balíčků, při jejichž využití si dopřejete nejen pohodový relax, dobré jídlo a další zážitky, ale také ušetříte nemalé peníze.

Wellness balíček v hotelu Galatea

Luxusní hotel Galatea je synonymem klidu a pohody uprostřed zeleně nedaleko Mladé Boleslavi. S „Wellness balíčkem“ si zde za 6 930 korun užijete velkolepý romantický pobyt se svým partnerem. Nabídka zahrnuje tři noci, bohatou polopenzi, privátní saunu, whirlpool a lázeňské procedury jako parafinový zábal, masáž zad a šíje či sedativní masáž obličeje. Neváhejte a přijeďte si užít dokonalou relaxaci!

balicky-brezen-1-galatea.jpg

Romantika ve dvou v hotelu Prestige

Romantika ve dvou“ je skutečně romantický pobyt na dvě noci v luxusním hotelu Prestige uprostřed nádherného středověkého Znojma. Vy a váš protějšek budete za 6 630 korun hýčkáni perličkovou koupelí s čokoládovým extraktem, havajskou masáží celého těla, čtyřchodovou večeří se sektem při svíčkách, dvěma bohatými rautovými snídaněmi a komfortním pokojem s intimní atmosférou. Navíc si můžete dopřát neomezený vstup do hotelového wellness centra.

balicky-brezen-2-prestige.jpg

Ve dvou se to lépe táhne v hotelu Retro Riverside

Interiérově jedinečný luxusní hotel Retro Riverside na břehu přehrady Březová u Karlových Varů pro vás a vašeho partnera připravil jedinečný romantický pobytVe dvou se to lépe táhne“ na dvě noci. Za 350 eur si zde užijete nevšední atmosféru kvalitního lázeňského resortu s neomezeným vstupem do fitcentra, bazénu a pěti druhů saun. Čekají vás také dvě lahůdkové bohaté snídaně, sekt a ovocná mísa na pokoji, 60 minut privátního whirpoolu a třicetiminutová masáž. Navíc máte zdarma i odvoz na prohlídku lázeňského centra Karlových Varů.

balicky-brezen-3-retro.jpg

Dámská jízda v hotelu Pod sluncem

Dámská jízda“, jak již název napovídá, kombinuje komfortní ubytování s romantickým pobytem, který je zaměřen především na ženy a jejich hýčkání. Ty si během třídenní relaxace (2 noci) v luxusním hotelu Pod sluncem uprostřed nádherného Třebízu dopřejí za 2 490 korun masáž lávovými kameny, masáž šíje, pleťovou masku, infrasaunu či vířivku. Vše je doplněno bohatou a chutnou polopenzí a dokonalou péčí o všechny jejich potřeby.

balicky-brezen-4-pod-sluncem.jpg

Na Moravě jako doma v hotelu Rustikal

Nikdy si neužijete jižní Moravu tak, jako při zakoupení akčního balíčku „Na Moravě jako doma“ v luxusním hotelu Rustikal v Hustopečích. Za víkendový romantický pobyt na jednu noc pro více než deset osob zaplatíte pouhých 980 korun na hlavu. Tomu se říká levné ubytování, v rámci kterého vás řádně vykrmí tříchodovou moravskou večeří a představí vinařství Rustikal s degustací. Posedíte si při kvalitní lahvince a ráno se můžete těšit na bufetovou snídani a malý dárek.

balicky-brezen-5-rustikal.jpg

Fotogalerie

Wellness centrum hotelu Galatea
Wellness centrum hotelu Galatea
[290x194 16 KB]
Restaurace hotelu Prestige
Restaurace hotelu Prestige
[290x192 18 KB]
Bazén v hotelu Retro Riverside
Bazén v hotelu Retro Riverside
[290x180 13 KB]
Restaurace Pod Klenbou v hotelu Pod sluncem
Restaurace Pod Klenbou v hotelu Pod sluncem
[290x184 14 KB]
Bar v hotelu Rustikal
Bar v hotelu Rustikal
[290x175 15 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!