verze pro tisk

Boutique hotel Prokop, špičkový servis na Žižkově

31. březen 2017

Magická atmosféra pražského Žižkova, téměř stoletá, zavazující tradice, nadstandardní design a služby ušité přesně pro potřeby zákazníka, to jsou ingredience, z nichž se skládá nenapodobitelná alchymie hotelu Prokop. Seznamte se s ní během pobytu v našem hlavním městě.

Hledáte-li skutečné boutique hotely v Praze, zjistíte, že příliš možností nemáte. Hotel Prokop však splňuje prakticky všechny požadavky, které se od takového ubytovacího zařízení očekávají. Nachází se v jedinečné, takřka bohémské čtvrti Žižkov, vzhled jeho interiérů dbá na detail, pohostinnost není pro obsluhující personál jenom prázdnou frází a pokoje jsou zařízeny ve stylu funkcionalismu 20. let 20. století. V budově, kde hotel funguje, se ubytovací služby začaly poskytovat již roku 1921.

U hotelových pokojů vůbec stojí za to se zastavit. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje, všem dominují kvalitní prvky z chromu, skla a kůže a v rámci jejich ceny získáte také uvítací drink, wi-fi zdarma a bufetovou snídani. Samozřejmostí je koupelna s vyhřívanou podlahou a fénem na vlasy, satelitní televizor, kávový a čajový set, klimatizace, telefon a balená voda.

Konference v Prokopu v klidu a bez starostí

Na vysoké úrovni hotel Prokop zajišťuje také pronájem konferenčních prostor v Praze. Vybírat lze z trojice místností o ploše 20, 30 a 70 metrů čtverečních, jejichž kapacita dosahuje 15, 30 a 60 osob. Cena jejich pronájmu zahrnuje mj. asistenci hotelového Event coordinatora během akce a kompletní konferenční techniku.

O promítací plátno, LCD projektor, ozvučení, připojení k vysokorychlostnímu internetu, nastavitelnou klimatizaci, ani přístup denního a umělého světla se tak starat nemusíte. Bonbónkem je navazující, zcela vybavená (PC s internetem, fax, kopírka atd.) kancelář školitele.

Snadná dostupnost historického jádra, blízké nákupní příležitosti a zároveň klid a výhodnější ceny ve srovnání s pražským centrem – i takovými výhodami se pyšní Prokop, butikový hotel v Praze 3. Připočítáte-li k tomu komfortní pokoje, špičkovou restauraci s BBQ terasou a nadstandardní podmínky k pořádání nejrůznějších typů eventů, není při výběru hotelu v Praze co řešit.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!