verze pro tisk

Chateau Herálec, novinka našeho katalogu

19. duben 2014

K našim nejzajímavějším zámeckým hotelům patří Chateau Herálec ležící kousek od Humpolce, nedaleko dálnice D1. Do karet mu hraje nejen poloha uprostřed republiky blízko tuzemské hlavní dopravní tepny.

Jeho dalším esem v rukávu je krásná historická budova, v níž sídlí, okolní romantický park a navazující příroda Vysočiny. Hotel k tomu přispívá ojedinělým ubytovacím konceptem. Každý z pokojů a apartmánů je originál svázaný s nějakým mistrovským obrazem, relaxaci nabízí jedinečná wellness zóna Resort & Spa by l´Occitane a zvláště tady myslí na rodiny s malými dětmi. Pro vaše ratolesti uspořádají například narozeninovou oslavu, stejně dobře se tady ovšem budou cítit i firmy při nejrůznějších školeních a konferencích. Vhodných prostor je tady celá řada, záměrně se nehovoří jenom o sálech, neboť zámecká zákoutí typu oratoř či kaple jsou k pořádání originálně pojatých akcí jako stvořená.

Do Chateau Herálec se vyplatí zajet kvůli delšímu pobytu nebo jen tak. Dát si skvělý oběd v restauraci Honoria, vychutnat si nějaký domácí produkt z originální řady Gourmet Linie nebo vyrazit s piknikovým košem na procházku kolem zámku. Odjet už nebudete chtít.

O Chateau Herálec se více dozvíte ZDE.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!