verze pro tisk

Dalším novým hotelem našeho katalogu je Jurys Inn

30. říjen 2016

Naše hlavní město je plné zajímavých a kvalitních ubytovacích zařízení, přesvědčit se ostatně můžete v databázi luxusních hotelů v Praze. Jedním z nich je i hotel Jurys Inn, který se stal nejaktuálnějším obohacením našeho katalogu.

Zápis do něj si vysloužil kvalitním, čistým designovým pojetím, nadstandardní nabídkou konferenčních služeb a svěže koncipovanou restaurací s koktejlovým barem. Pro hosty je připraveno 214 pěkných, prostorných a bohatě vybavených pokojů různých velikostí.

Proč počítat s hotelem Jurys Inn

Velkou výhodou hotelu Jurys Inn je jeho poloha. Postaven byl totiž poměrně nedávno, po záplavách roku 2002, na okraji pražského centra ve čtvrti Karlín. Je to blízko vlakového i autobusového nádraží, metra, tramvajové zastávky a dojet se sem dá pohodlně též autem. Do historického jádra je to také kousek.

Luxusní hotel Jurys Inn patří k nové generaci pražských hotelů, které nejsou propojeny s tradicí původního objektu, naopak se snaží rozvíjet vlastní, pokud možno originální koncept. Především pro všechny, kdo hledají kvalitní konferenční hotel na dosah památkové zóny a jiné zábavy, je to takřka ideální volba.

Podívejte se na další podobné pražské komfortní hotely:

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!