verze pro tisk

Do katalogu jsme zařadili hotely Panorama, Sladovna a Horizont

27. květen 2020

Pokud od hotelu očekáváte co nejširší paletu služeb zahrnující rozmanité atrakce a pestré využití volného času, trojice nových přírůstků v katalogu VicNezHotel.cz vás doslova nadchne. Hotel Panorama Blansko se zaměřuje především na rodiny s dětmi, hotel Sladovna patří k Pivovaru Černá Hora a Orea Resort Horizont Šumava je typický velkokapacitní horský hotel.

Hotel Panorama Blansko

Rodinný wellness hotel Panorama u Blanska je výhodným výchozím bodem k poznávání Moravského krasu. Děti se můžou těšit na zookoutek, rybník, dětská hřiště a koutky, pískoviště a bohatý animační program. Zásluhou rozsáhlého wellness centra, venkovního zážitkového bazénu či atria s luxusní "Nebeskou terasou" se však nebudou nudit ani rodiče.

Hotel Sladovna

Hotel Sladovna nedaleko Brna zaujme především milovníky zlatavého moku. Čepují tady pivo vlastních značek Páter, Kamelot či Kern, v provozu je Muzeum pivovarnictví a stylová pivnice Šenk u Prokuristy, využít lze i nádherné pivní lázně. Luxusní wellness centrum zahrnuje vodní spa a saunový svět. Kongresový sál pojme až 230 osob.

Hotel Orea Resort Horizont Šumava

Hotel Orea Resort Horizont Šumava poblíž Železné Rudy zaujme polohou v nadmořské výšce 1 057 metrů, u stanice lanovky na její horu Pancíř a s výhledem na nejvyšší šumavský bod Grosser Arber. Pýchu hotelu představuje konferenční centrum se sedmičkou jednacích místností různé velikosti. Sportovci mohou vybírat z bazénu, posilovny, stolního tenisu nebo minigolfu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!