verze pro tisk

Do katalogu VNH jsme přidali hotel Studánka

22. srpen 2018

Husté lesy kolem a zároveň blízkost okresního města. Spousta zábavy pro malé i velké. Hory na dohled a mimořádné množství zámků, hradů a dalších památek k tomu. Vybavení ideální pro sportovce i pro milovníky kultury. Báječná kuchyně a snaživý personál. To všechno (a ještě mnohem víc) je hotel Studánka u Rychnova nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji.

Za zmínku stojí především poloha hotelu Studánka pod Orlickými horami. Protínají je desítky kilometrů turistických tras, spojujících magnety v podobě vojenské pevnosti Hanička, rozhledny Anna, hlubokého údolí Zemská brána či nejvyššího vrcholu Velká Deštná.

Hotel Studánka hýří aktivitami

Velkou výhodu letoviska Studánka představuje pestrá paleta jeho vybavení pro všechny věkové skupiny. Wellnessové centrum ukrývá bazén, vířivku, saunu, masáže a jiné procedury. V přírodním amfiteátru se pořádají koncerty, zpívali tady už Petra Janů, Jakub Smolík, vystoupila zde veselá Partička a hrály se tu Staré pověsti české.

Sportoviště jako tenisový kurt či posilovnu doplňují běžecké trasy po přiléhajícím lese Včelném, na nichž hotel Studánka pořádá vlastní maratón. Milovníci pivní turistiky jistě ocení První podorlickou pivní stezku vedoucí do pivovaru v Rychnově a nejdelší pivní cyklostezku v ČR spojující trojici regionálních pivovarů.

Vybírejte si i z dalších hotelů na východě Čech

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!