verze pro tisk

Do katalogu vstupují hotely Tatra, Tree of Life a Nové Lázně

13. duben 2020

Potřebujete si pořádně odpočinout, zregenerovat své tělo a načerpat nové síly? Do katalogu VicNezHotel.cz jsme zařadili trojici hotelů, kde se vám takové přání splní vrchovatě. Rozsáhlý resort hotel Tatra nabízí především krásu a výletní možnosti okolních hor. Moderní komplex hotel Tree of Life spojuje možnosti kongresové turistiky s relaxem v lázních. Tradiční hotel Nové Lázně má dlouhou historii, aristokratický vzhled, avšak lázeňské služby pro všechny.

Hotel Tatra

Grandhotel Tatra se ukrývá v chráněné krajinné oblasti Beskydy, utopený mezi lesy a malebnými vrcholky s výškou přes 800 metrů. Po dni na horské túře (třeba za výhledy z rozhledny Stratenec na slovenské straně hraničního javornického hřebenu) nabízí pestrou paletu relaxace ve wellnessovém centru. Výběr je skutečně rozsáhlý, co byste řekli například na privátní spa pro páry, venkovní vířivku či bazén s vodními atrakcemi?

Hotel Tree of Life

Spa resort Tree of Life těží z úzké spolupráce se slatinnými lázněmi Bělohrad, na jejichž okraji před několika lety vyrostl. Hotel sází na špičkovou lázeňskou péči v moderním kabátě, nabízí unikátní krytý bazén, komplex Organic & Garden Spa nebo sportovní Fitness Laboratory. Rozlehlé kongresové centrum s šesticí sálů a celkovou kapacitou 320 osob ocení především větší firmy i pořadatelé prestižních konferencí.

Hotel Nové Lázně

Luxusní lázeňský hotel Nové Lázně v Mariánských Lázních patří do skupiny Ensana Hotels a na první pohled dýchá noblesní předválečnou atmosférou. Za zmínku stojí jeho pompézní novorenesanční budova, výtečná poloha, gastronomické pochoutky v restaurantu Royal i kongresové kasino, kde se konal první ročník karlovarského filmového festivalu. Absolutní vrchol hotelové nabídky představují originální římské lázně z roku 1896. To prostě musíte zažít!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!