verze pro tisk

Do našeho katalogu jsme zařadili luxusní hotel Chateau Mcely

21. září 2017

Přestože nestojí v nějaké mimořádně turisticky atraktivní lokalitě, ale „jenom“ mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví v srdci středních Čech, je ubytování v hotelu Chateau Mcely zcela výjimečným zážitkem.

Pětihvězdičkový zámecký eco-chic hotel Mcely sází na pečlivost, propracované detaily, individuální přístup a luxusní vybavení. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodinnou dovolenou, svatební veselky i firemní setkání.

Zkuste lákadla zámeckého hotelu Mcely

Důkazem takového přístupu jsou dva tucty pokojů a apartmá, jedinečných a neopakovatelných – každý z nich se pyšní unikátním designem, ale vždy špičkovým a moderním vybavením. V jejich čele stojí prezidentské apartmá Apage.

V zámeckém hotelu Chateau Mcely najdete také nejlepší restauraci roku 2014 (Piano Nobile) specializovanou na sezónní lahůdky z nejkvalitnějších surovin od lokálních dodavatelů. Jsou tu i přírodní bylinné lázně Mcely Bouquet SPA s originální terapií či dětské lázně. Pro nejmenší návštěvníky je připravený originální příběh o Princezně Nely ze zámku Mcely. Bohaté sportovní vyžití i příjemné procházky umožňuje rozsáhlý anglický park v okolí hotelu.

Prohlédněte si další luxusní, zámecké středočeské hotely:

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!