verze pro tisk

Hotel Hilton konečně v katalogu VicNezHotel.cz

4. leden 2017

Jak je možné, že v databázi luxusních hotelů VícNežHotel.cz dosud scházelo jméno hotelu Hilton? Prázdné místo na mapě nejkomfortnějších ubytovacích zařízení České republiky je konečně zaplněno a vy se můžete podívat, co všechno hotel na okraji pražského historického centra nabízí.

Hotelu Hilton Prague, přebudovanému z původně socialistického hotelu Atrium, dominuje unikátně řešený vnitřní prostor a široká paleta služeb. Patří k nim například lázně LivingWell Health Club & Spa, velké Casino Atrium či jedno z největších středoevropských kongresových center.

Hilton jako žádný jiný

Pražský Hilton jednoznačně splňuje všechny parametry pro pořádání velký, komplexně koncipovaných společenských akcí, jako jsou mezinárodní konference, plesy nebo slavnostní večery. Velkou výhodou je navíc i výtečná dostupnost jak osobním vozem, tak městskou veřejnou dopravou.

Hotel Hilton v Praze Karlíně je jedním ze dvou pražských členů jednoho z největších mezinárodních hotelových řetězců na světě. Už jen to, bez ohledu na eskapády dědičky impéria Paris Hilton, mu přidává na jedinečnosti a mimořádné atmosféře.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!