verze pro tisk

Hotel s rozhlednou za zády

11. říjen 2016

Je tady podzim, ideální příležitost k toulkám naší krásnou přírodou. Co takhle využít hotelových areálů, které vyrostly na dosah kopců, a turistická značka začíná doslova před recepcí? Vydejte se na výlet a okolí hotelu si prohlédněte z rozhledny na blízkém kopci…

Alfa resort, okázalé zázemí pro toulky Orlickými horami

Kvalitní ubytování uprostřed nádherné přírody Orlických hor zajišťuje luxusní hotel Alfa Resort. Zažijete zde naprostý klid a relaxaci v magické krajině. Tou se nejlépe pokocháte z četných rozhleden na místních roztomilých kopcích. Zkuste například dřevěnou rozhlednu Anna na Anenském vrchu (992 m. n. m.).

rozhledny-1-alfa.jpg

Club Canada, šumavská divočina s bezva ubytováním

Luxusní hotel Club Canada vás okouzlí kvalitním ubytováním v centru úchvatné šumavské krajiny. Zdejší přírodu můžete obdivovat z nedaleké originální, čtyřicetimetrové rozhledny Stezka korunami stromů nad Lipenským jezerem. S dětmi se k ní dostanete i sedačkovou lanovkou.

rozhledny-2-canada.jpg

Hotel Reza, lázně se vším všudy

Hledáte kvalitní ubytování uprostřed malebných Františkových Lázní? Luxusní hotel Reza je perfektním řešením. Vychutnáte si zde komfortně zařízený wellness s pestrou škálou procedur. Krajinu jižního okraje lázní si můžete prohlédnout z nedaleké vyhlídkové věže Salingburg, pěkný výhled budete mít i na některé z mnoha západočeských rozhleden, jako je například Aberg na Doubské hoře.

rozhledny-3-reza.jpg

Hotel Štamberk, spícím rytířům na dohled

Luxusní hotel Štamberk vás okouzlí stylovým kvalitním ubytováním pod legendární horou Blaník uprostřed malebné chráněné oblasti Podblanicko. Nad zdejší krajinou se můžete rozplývat například ze samotné hory Velký Blaník, na jejímž vrcholu stojí třicetimetrová rozhledna stylizovaná do podoby husitské hlásky.

rozhledny-4-stamberk.jpg

Fotogalerie

Alfa resort
Alfa resort
[290x151 12 KB]
Club Canada
Club Canada
[290x165 12 KB]
Hotel Reza
Hotel Reza
[290x168 10 KB]
Hotel Štamberk
Hotel Štamberk
[290x141 8 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!