verze pro tisk

Jak vybrat dobrý hotel a předejít zklamání?

7. září 2016

Celkový dojem z jinak báječné dovolené může pokazit kvalita ubytování. Respektive nekvalitní ubytování, které bohužel na dálku rozpoznáte jen velmi těžko. Anebo ne? Žijeme přece v době moderních technologií a ty nám umožňují vyhledat hotel odpovídající veškerým požadavkům. Nepřestávejte číst a dozvíte se, na co si dát pozor.

Výběru ubytování předchází ujasnění individuálních požadavků. Sami nejlépe víte, co přesně od hotelu vyžadujete. Měli byste se řídit například tím, jestli jedete na dovolenou, na pracovní cestu, společně s dětmi či přáteli, zda toužíte po klidu nebo nekončící zábavě apod.

Při hledání ideálního ubytování klaďte důraz na jeho prezentaci, úroveň komunikace a na recenze hotelů. Právě tyto aspekty vám pomůžou odhalit případné nedostatky a předejdete díky nim případnému zklamání.

vicnezhotelcz-cestolino-cz-01.jpg

Použijte internet

Využijte možností internetu a začtěte se do informací na webových stránkách. Měly by být výstižné, přesné a v požadovaném rozsahu. Tím je myšleno, že podstatné informace (např. o vzdálenosti pláže) musí být konkrétní. Nespokojte se s nicneříkající hláškou jako je „docházková vzdálenost“.

Kontaktujte recepci

Většina hotelů umožňuje rezervaci online, což je samo o sobě velmi pohodlné. Přesto není od věci zvednout telefon a zeptat se pracovníka na recepci na nejrůznější maličkosti, které by vás mohly zajímat a nejsou uvedeny na webových stránkách. Přístup pracovníka hodně vypoví o chování personálu a úrovni služeb.

vicnezhotelcz-cestolino-cz-02.jpg

Dejte na názory zkušenějších

Významným zdrojem informací je katalog hotelů Cestolino. V databázi najdete přes 30 000 hotelů z celého světa, fotografie z cest, diskuze a recenze cestovatelů, kteří již dané ubytování vyzkoušeli. Vyhledávání je velmi snadné – stačí zadat jméno konkrétního hotelu nebo si vyhledat ubytování na základě přesných kritérií.

Fotogalerie

Jak vybrat dobrý hotel a předejít zklamání
Jak vybrat dobrý hotel a předejít zklamání
[290x192 10 KB]
Jak vybrat dobrý hotel a předejít zklamání
Jak vybrat dobrý hotel a předejít zklamání
[290x192 12 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!