verze pro tisk

Klub a další výhody ubytování v hotelech Ibis

17. květen 2017

Potřebujete-li kvalitní nocleh v zemích střední Evropy, rozhodně si vyberete na webových stránkách Accorhotels.cz. Ukrývá se na nich katalog celé řady stylových hotelů světového řetězce Accorhotels pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko.

Portál Accorhotels.cz je místem, kde najdete vaše ubytovací zařízení. Vždy ho bude charakterizovat vysoká úroveň poskytovaných služeb, dobrá dosažitelnost, komfortní pokoje a vynikající kuchyně. Nezáleží přitom, jaký brand (Ibis, Mercure, Novotel, Sofitel) a město si zvolíte.

Z pražského Ibisu se snadno dostanete do centra

V Praze například zkuste hotel Ibis Malá Strana. Čeká na vás v malebné lokalitě pod Petřínskými sady, doslova nadosah obchodní zóně Nový Smíchov u stanice metra Anděl. Dostatečná kapacita 225 pokojů a trojice konferenčních místností z něj dělá prostor jako stvořený k pořádání firemních akcí a dalších společenských událostí.

accor-text-1.jpg

K vybavení hotelu patří také restaurace Ibis Kitchen, v níž šéfkuchař Zdeněk Veselý kouzlí lahůdky v originálním konceptu i-Burger. Samozřejmostí je bezplatný internet a privátní parkoviště.

Zkuste bratislavský hotel Ibis

V samotném srdci slovenského hlavního města, mezi hradem a Michalskou bránou, vás uvítá příjemný hotel Ibis Bratislava. Vyniká elegancí svých interiérů, bohatými snídaněmi formou švédských stolů a občerstvovacím barem.

accor-text-2.jpg

Hotely Ibis jsou ovšem připraveny poskytnout vám své pohodlné útočiště i v dalších krásných a starobylých městech. V ČR to jsou Olomouc, Plzeň a Ostrava, v Maďarsku čtveřice Budapešť, Szeged, Györ a Székesfehérvár, v Rumunsku vás uvítá Bukurešť, Sibiu a Constanta.

Speciální dárek společnosti Accorhotels pro všechny stálé zákazníky představuje věrnostní program Le club Accorhotels. V klubu mají možnost sbírat za jednotlivé rezervace body, které lze vyměnit za různé výhody. Díky nim budou mít ubytování ještě výhodnější. Stačí navštívit kterýkoliv z hotelů Accor. Na celém světě jich je 3 700…

Fotogalerie

Hotel Ibis Malá Strana
Hotel Ibis Malá Strana
[290x191 13 KB]
Hotel Ibis Bratislava
Hotel Ibis Bratislava
[290x200 17 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!