verze pro tisk

Luxusní hotel Irida rozšířil řady katalogu VicNezHotel.cz

23. únor 2018

Plzeňský hotel Irida nabízí svým hostům žádanou kombinaci kvalitního ubytování, výborné polohy na dosah historického centra a klidné, příjemné atmosféry. Jeho hlavní předností je kultivovanost, decentní prostředí a dostatek soukromí pro všechny ubytované. A vůbec nevadí, že neposkytuje wellness a další podobné služby.

Stačí vykročit z novoklasicistní budovy hotelu Irida a hned si můžete vybírat, jakému typu aktivity se budete věnovat. Hned vedle něj totiž stojí areál hypermarketu Kaufland s lékárnou, provozovnou rychlého občerstvení McDonald´s a dalšími službami.

Irida patří mezi hotely města Plzeň

Za Rooseveltovým mostem přes řeku Mži se rozkládá centrum Plzně se všemi svými turistickými taháky. Tedy s katedrálou svatého Bartoloměje, Muzeem strašidel či Národopisným muzeem na náměstí Republiky, s divadlem J. K. Tyla v komplexu sadů nebo s Muzeem církevního umění v areálu františkánského kláštera.

Hotel Irida jsme zařadili do našeho katalogu, kde ho najdete v mezi kongresovými hotely a v sekci věnované Plzeňskému kraji. Doporučujeme ho pro ubytování na obchodních cestách, během poznávacího pobytu v Plzni i pro organizaci menších firemních eventů.

Vybírejte také z dalších hotelů v Plzni:

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!