verze pro tisk

Luxusní hotel Veronica rozšířil katalog VicNezHotel.cz

7. leden 2018

Některé hotely se pyšní vskutku originálním konceptem, který je zásadně odlišuje od ostatních ubytovacích zařízení. Typickým příkladem je hotel Veronica Hostětín, novinka našeho hotelového katalogu. Je totiž součástí vzdělávacího a informačního střediska Centrum Veronica v krásném kraji u vísky Hostětín poblíž Luhačovic.

Hotel Veronica Hostětín zajišťuje ubytování v ekopenzionu s 28 lůžky v 11 komfortně zařízených pokojích. Jeho hlavní předností je šetrnost vůči přírodě, ostatně budován byl jako pasivní, ekologický dům s minimálními požadavky na energetické zdroje. Tady budete mít jistotu, že o životním prostředí se nejen mluví, ale také se pro něj něco dělá.

Proč zvolit hotel Veronica Hostětín

Do Veronicy v Hostětíně můžete přijet s dětmi a manželem (manželkou) za prázdninovou rekreací, s příbuznými na rodinnou sešlost ale i s kolegy na firemní jednání. K dispozici je univerzální místnost využitelná jako jídelna či konferenční sál. Pokud chcete, program lze připravit jako vzdělávací pobyt s ekologickým zaměřením.

Největší předností hostětínského hotelu Veronica však je jeho umístění uprostřed nádherné přírody pohoří Bílé Karpaty. Daleko odsud není k rozhledně Na Skalce, do zámku Nový Světlov ani k našim sousedům na Slovensko.

Vybírejte také z dalších hotelů v okolí lázní Luhačovice:

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!