verze pro tisk

Luxusní hotely v Jihočeském kraji

14. prosinec 2014

Jižní Čechy se mohou pochlubit mnoha lákadly. Táhnou se tu krásné hory jako Šumava, rozsáhlé roviny jsou zaplněny stovkami rybníků a protnuty cyklostezkami, zdejší lesy jsou skutečným houbařským rájem. Řeky Vltava, Lužnice a Nežárka přitahují vodáky a Lipenská přehradní nádrž je největší vodní plochou u nás.

Daleko odsud není na Českou Kanadu, do Rakouska ani do Německa. Města Třeboň, Český Krumlov, Jindřichův Hradec či Tábor patří k našim opravdovým historickým perlám s mnoha význačnými památkami.

Kvalitní ubytování Jižní Čechy

V takové výčtu by se dalo ještě dlouho pokračovat, ovšem proč se na jih Čech nevydat osobně? Například prožít jedinečnou dovolenou? Ve městech i uprostřed přírody je k dispozici v Jižních Čechách řada luxusních hotelů. Jedním z nich je jindřichohradecký Concertino, člen řetězce Orea. Starobylé centrum města i s rybníkem Vajgarem budete mít díky němu doslova na dosah ruky.

Náš tip: které wellness pobyty pro dva zahřejí v prosinci

Chystáte-li se k Lipnu, určitě nepřehlédněte Club Canada, stylovou rezidenci kousek od přehrady i od lyžařského areálu. Vyhledávaným místem k dovolené v Jižních Čechách je i Hluboká na Vltavou, kde z řady pěkných hotelů vyniká zejména rozsáhlý relaxační a regenerační areál RRC.

Perla lesnatého Třeboňska

Hotel Budweis byl otevřen v největším jihočeském městě České Budějovice. Zato hotel Nežárka se ukrývá v nitru hlubokých lesů mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem a vyniká jedinečnou domácí, přátelskou atmosférou. Zkuste tam třeba prodloužený víkend a odjíždět budete nadšeni.

Pokud jste si nevybrali žádný z uvedených hotelů, mrkněte do našeho katalogu luxusního ubytování v Jižních Čechách, určitě vás něco zaujme. Nebo se zkuste podívat do jiného kraje, například do Ústeckého.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!