verze pro tisk

Luxusní hotely v Olomouckém kraji

24. listopad 2014

Hledáte-li zajímavá místa vhodná k turistice, stranou od všech přeplněných turistických lokalit, přesto s vynikajícím servisem, zkuste se porozhlédnout po Olomouckém kraji. V našem hotelovém katalogu jistě najdete zařízení, ve kterém byste rádi prožili například prodloužený wellness víkend.

Budeme-li konkrétnější, nabídneme vám relax centrum Kolštejn v Branné, na úbočí nádherných Jeseníků. Ještě hlouběji v nitru našich druhých nejvyšších hor, kousek od Červenohorského sedla a Praděda, se nachází hotel Stará Pošta zaměřený výrazně na rodiny s menšími dětmi. A do třetice Jeseníky, tentokráte v podobě velkého, kompletně renovovaného komplexu Diana ve Velkých Losinách.

Nadstandardní ubytování v Olomouci

Hříchem by však bylo zapomenout na město Olomouc, historickou perlu na Hané. Asi dvacet kilometrů od něj se rozkládá „přístav aktivní dovolené“ S-port hotel Véska. A jenom kousek od starobylého středověkého jádra, zároveň blízko rychlostní silnice na Prahu najdete hotel Prachárna.

Nelíbil se vám žádný hotel v Olomouckém kraji? V takovém případě se podívejte na naši nabídku ubytování v Moravskoslezském kraji, i tam jsou nádherné hory, klid a hotely na vysoké úrovni!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!