verze pro tisk

Luxusní hotely v Praze

19. listopad 2014

Chystáte se na vícedenní cestu do našeho hlavního města? Hledáte v Praze zajímavé prostory pro uspořádání netradiční firemní akce? Potřebujete klidný a komfortní salónek k jednání s důležitým zahraničním obchodním partnerem?

Česká metropole nabízí nepřeberné množství kvalitních hotelů různých kategorií i zaměření. Některé z nich, jako Hoffmeister, se nachází v samotném historickém jádru, jiné naopak na úplném okraji v těsném sepětí s přírodou, což je případ Park Holiday Congress & Wellness hotelu.

Přímo na Václavském náměstí najdete známý hotel Ambassador Zlatá Husa, naopak pod okny Pražského hradu stojí příjemný hotýlek Neruda. Botel Albatros již podle svého názvu kotví na majestátní Vltavě, hotel Duo na naši stověžatou matičku shlíží ze střížkovského kopce.

Hledáte-li ubytování v Praze, spolehlivě si vyberete v hotelovém katalogu na Vicnezhotel.cz. Osobně prověřujeme jednotlivé hotely, proto jsou všechna ubytovací zařízení v naší databázi skutečně luxusní.

Nenašli jste vhodný hotel v Praze? Potom zkuste naši nabídku ubytování ve Středních Čechách, do hlavního města je to z nich vždy blízko!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!