verze pro tisk

Na úspěšný kongres s hotely Accor

3. říjen 2015

Najít vhodné místo k pořádání důležité firemní či společenské akce není často vůbec jednoduché. Vybraný prostor musí splňovat řadu požadavků na přístup, velikost, osvětlení, technickou podporu, catering a další doprovodný servis. Důležitá je i poloha objektu a jeho dosažitelnost, profesionalita obsluhujícího personálu a nakonec také cena. Hotely řetězce Accor jsou takřka zhmotněním takového ideálu.

Společným znakem pro konferenční prostory v hotelech brandu Ibis je vybavení nejmodernější technikou se snadným ovládáním a tým profesionálů, který vám event pomůže zorganizovat. Takový přístup je velice důležitý, protože jenom tak můžete mít jistotu, že v den „D“ bude vše klapat jako na drátkách. Pokud by se přeci jen objevil nějaký zádrhel, zaměstnanci hotelu ho okamžitě vyřeší.

Na vybavení, velikosti i poloze záleží

Technické vybavení salónků, jednacích místností a sálů hotelů Accor zahrnuje ve většině případů internetové wi-fi připojení, flip chart včetně barevných fixů, bloků a per, televizor s DVD přehrávačem a data projektor s plátnem. Běžným standardem je zvuková aparatura, kopírka a možnost videokonferencí. Prakticky jakýkoliv požadavek na další materiál lze dodatečně vyřešit.

Důležitým předpokladem k realizaci povedené akce je dobrá přístupnost konferenčních prostor i samotného hotelu. Ubytovací zařízení Accor to splňují beze zbytku: nachází se poblíž důležitých silničních tahů, většinou kousek od rychlostní komunikace či přímo dálnice. Disponují vlastním parkovištěm, z nějž se bezbariérově, dostatečně prostorným výtahem, dostanete až na místo konání akce.

Přehled míst v České republice, kde se vám event podaří

K pořádání konference v Praze můžete využít hotelu Century Old Town v ulici Na Poříčí, malebný hotel ibis Malá Strana, moderní Novotel Praha Wenceslas Square a přímo na něj navazující ibis Praha Wenceslas Square. Na přípravu vašeho firemního meetingu, obchodního jednání, svatby či neformálního koktejlu se těší též v moravském Mercure Ostrava Centru a v hotelu ibis Olomouc na Hané. Rozlehlým a komfortním konferenčním centrem se pyšní taktéž hotel ibis Plzeň.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!