verze pro tisk

Nové hotely v katalogu, Astra, Port a Vista

9. březen 2020

Máte chuť zalyžovat si v našem nejznámějším zimním středisku? Chtěli byste si užít pár dní u nejslavnějšího českého jezera? Toužíte po aktivní dovolené pro celou rodinu uprostřed hor? Taková a ještě další přání vám splní tři nové hotely v našem katalogu. Hotel Astra se nachází ve Špindlerově Mlýně, hotel Port vás čeká u Máchova jezera a resort Vista se ukrývá na Dolní Moravě.

Hotel Astra Krkonoše

Rodinný hotel Astra v Krkonoších umožňuje zásluhou své výtečné polohy rychle dosáhnout lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr i celou řadu turistických cílů v čele Pančavským vodopádem. Po dni plném aktivit můžete relaxovat ve vymazleném hotelovém wellness centru s bazénem, saunovým světem či nabídkou masáží.

Hotel Port Máchovo Jezero

Moderní hotel Port leží mezi Doksy a Starými Splavy přímo u břehu vyhlášeného „Mácháče“. Užijí si zde hlavně rodiny s menšími dětmi – a nejen proto, že tady mají písečnou pláž a nedaleko se na vás těší Muzeum Čtyřlístku. Lahůdku hotelu představují pokoje Spinnaker (junior suite s vířivkou na privátní terase), Cabin (se soukromou vířivkou) a apartmá Board či Cockpit.

Hotel Vista Dolní Morava

Wellness resort Vista najdete ve stínu rozložitého Králického Sněžníku. Resort Dolní Morava, do kterého patří, charakterizuje opravdu pestrá paleta atrakcí jako Stezka v oblacích Dolní Morava, dětský park Amálka, Mamutí horská dráha nebo lyžařské středisko Dolní Morava. Za zmínku stojí i neotřelý design hotelu a restaurace Vyhlídka s úžasnými rozhledy na hory.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!