verze pro tisk

O projektu VicNezHotel.cz

4. prosinec 2012

Nový internetový portál www.VicNezHotel.cz nabídne uživatelům podrobný přehled více jak 200 hotelů z celé České republiky, jež nabízejí více než jen běžné ubytování a stravování.

Nejen popisy a fotografie, ale zejména detailní charakteristiku hotelu a aktivit, které lze v místě pobytu realizovat. To všechno lze nově nalézt na jednom místě v rámci serveru www.VicNezHotel.cz

Nový vyhledávač je vhodný především pro organizátory konferencí a firemních akcí, rodiče malých dětí plánující společnou dovolenou, golfisty hledající ubytování propojené s golfovým resortem či pro manažery na obchodních cestách. Kromě podrobných popisů jednotlivých hotelů však nabídne i přehled volnočasových aktivit v jejich okolí a spoustu tipů spojených s výběrem toho správného hotelu.

Server bude fungovat také jako zdroj tipů na mnohdy ojedinělé příležitosti – speciální prohlídky podzemních chodeb v řadě měst České republiky, dny otevřených dveří, výjimečné akce se sníženým vstupným… Portál tak ušetří čas a mnohdy i nervy při hledání přesných praktických informací. Uvítají ho vrcholoví manažeři, ale i maminky s dětmi, protože mimo jiné uvádí, kam se lze dostat s kočárkem a kam naopak děti nebrat.

Portál je originální v propojení více informací na jedné webové stránce. V praxi tak přináší uživatelům u konkrétního hotelu jistotu, že splňuje všechny jejich s pecifické požadavky na ubytování. Už by se tedy nemělo stát, že hotel se např. prezentuje jako vhodný pro rodiny s dětmi a přitom je kuřácký a bez vhodných aktivit pro nejmenší. V posledních letech navíc stoupá obliba tuzemských dovolených, Češi jsou také stále aktivnější i náročnější a portál jim může v orientaci na trhu ideálně pomoci.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!