verze pro tisk

Prodloužený víkend v listopadu

24. listopad 2014

V listopadu už začínáme víc a víc myslet na blížící se vánoční svátky a všechny starosti s nimi spojené. Právě proto je jedenáctý měsíc ideální dobou k tomu, abychom nabrali síly na závěrečné období roku.

Odpočívat se dá mnoha způsoby. Skvělý způsob, jak spojit toulky přírodou, dobré jídlo a pití, sport i relaxaci nabízí řada hotelových komplexů po celé republice. Ztělesněním takového přístupu je například parkhotel Sokolov se svou polohou uprostřed zámeckého parku a vybavením zahrnujícím bazén a lázeňské centrum včetně nezvyklých uhlířských koupelí.

Wellnessový pobyt s dětmi i bez nich

Stejně jako v Sokolově, i v krkonošském Adamu myslí také na děti. Na nejmenší hosty čeká trampolína, hřiště, hrací koutek a maminky s kočárkem pohodlně zajedou až na pokoj. Podobný přístup, tedy program pro celou rodinu, razí i beskydský Bahenec, orlická Panorama či jihomoravský Savannah.

Pokud chcete zažít během odpočinkového prodlouženého víkendu něco opravdu výjimečného, zkuste hotel Jezerka na břehu přehrady Seč. Pýchou areálu je nádherné wellness centrum se saunovým světem a samostatné akvafitcentrum s bazénem a řadou sportovišť. Přečtěte si podrobnosti o hotelu Jezerka v naší recenzi.

Vyberte si luxusní hotel z naší pestré nabídky!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!