verze pro tisk

Prožijte v luxusním hotelu Velikonoce 2016

5. březen 2016

Letošní velikonoční svátky sice přicházejí o něco dříve, než bývá zvykem, zato jsou o jeden volný den delší. Neváhejte a užijte si je v některém z mnoha komfortních ubytovacích zařízení. Vybrali jsme pro vás pět zajímavých hotelů, kde se během Velikonoc rozhodně nudit nebudete!

Hotel Centro (Hustopeče): Svátky jara s vínem a relaxací

Pokud zvažujete strávit Velikonoce uprostřed úrodných vinic jižní Moravy, je luxusní hotel Centro v Hustopečích tou pravou volbou. Během svátků jara je tu pro vás připraveno luxusní ubytování s bohatým doprovodným programem pro děti i dospělé, gurmánskou gastronomií či relaxačními procedurami zdejších vinných lázní. Součástí je i desetiprocentní sleva na vstup do nedalekého Aqualandu Moravia.

velikonoce-1-centro.jpg

Hotel U Zlaté rybky (Tučápy): Pravé jihomoravské Velikonoce

Přijeďte oslavit Velikonoce do luxusního hotelu U Zlaté rybky v malebné obci Tučapy poblíž Vyškova. Komfortní zázemí, relaxaci a zábavu si zde užijí dospělí i děti. Součástí hotelu je velkorysý wellness, krásné dětské hřiště a zvířecí koutek, k dispozici vám budou i zastřešené tenisové kurty. Hledáte-li komfortní ubytování na Velikonoce, v maximálním pohodlí a s výtečnou kuchyní, neváhejte!

velikonoce-2-u-zlate-rybky.jpg

Hotel Chateau Herálec (u Jihlavy): Život na zámku

Chcete být o Velikonocích hýčkáni jako šlechtic v jednom z nejkrásnějších zámeckých hotelů nejen na Vysočině? Pak navštivte luxusní hotel Chateau Herálec. Historické sídlo s anglickým parkem z 18. století vás během pohodlného ubytování o Velikonocích okouzlí svým okázalým komfortem, nadchne vynikající kuchyní s nevšedním menu, oslní perfektními wellness službami a omámí jakostním vínem. Připraven je i bohatý velikonoční program.

velikonoce-3-chateau-heralec.jpg

Hotel Frankův dvůr (Jindřichův Hradec): Relax s nádechem historie

Okouzlující atmosféra středověkého Jindřichova Hradce, komfortní a velkorysý wellness, pohodlné ubytování, výborná kuchyně a všestranné sportovní vyžití, to jsou hlavní přednosti luxusního hotelu Frankův dvůr v jižních Čechách. Co třeba strávit právě zde Velikonoce? Hotel připravuje zajímavé pobytové balíčky s doprovodným programem a dokonalou relaxací pro všechny věkové kategorie.

velikonoce-4-frankuv-dvur.jpg

Hotel Harmonie (Mariánské Lázně): Odpočinek uprostřed zeleně

Vychutnejte si poklidnou atmosféru Mariánských Lázní během Velikonoc a zrelaxujte v luxusním hotelu Harmonie uprostřed tohoto známého lázeňského střediska. Kromě kvalitního ubytování si zde na Velikonoce užijete profesionální léčebné služby, dokonalý wellness a vynikající jídlo. Čekají vás romantické procházky v hotelových zahradách a lázeňských parcích či pestrá škála rozličného sportovního vyžití v přírodě. Vítány jsou všechny věkové kategorie!

velikonoce-5-harmonie.jpg

Fotogalerie

Relaxace v jihomoravském hotelu Centro
Relaxace v jihomoravském hotelu Centro
[290x177 7 KB]
Dobrou chuť v hotelu U Zlaté rybky
Dobrou chuť v hotelu U Zlaté rybky
[290x205 15 KB]
Pohled na luxusní zámecký hotel Chateau Herálec
Pohled na luxusní zámecký hotel Chateau Herálec
[290x163 11 KB]
Wellness centrum hotelu Frankův dvůr
Wellness centrum hotelu Frankův dvůr
[290x167 11 KB]
Venkovní park je chloubou hotelu Harmonie v Mariánských Lázních
Venkovní park je chloubou hotelu Harmonie v Mariánských Lázních
[290x173 13 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!