verze pro tisk

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

29. říjen 2016

Hotel Mlýn Karlštejn leží na jednom z nejmalebnějších míst České republiky. Jen kousek nad ním stojí půvabný hrad Karlštejn. Místo tolik spojené s českou historií je perfektní pro dokonalou relaxaci. Nabízí luxus, klid přírody, vybrané pochoutky a k tomu jako bonus pobyt v panenské přírodě.

Nadstandardní výbava útulných pokojů

Hotel Mlýn Karlštejn vznikl rekonstrukcí historické budovy mlýna, o níž jsou první zmínky již z roku 1263. Hned při vstupu na vás dýchne romantika časů dávno minulých. K dispozici je celkem 21 pokojů se 49 lůžky, všechny jsou nekuřácké. Na všech pokojích je k dispozici wifi a mají klimatizaci. Nabízí i exkluzivní pokoje, například The best room her, jehož součástí je i luxusní volně stojící vana Villeroy & Boch.

hotelmlynkarlstejn-cz-01.jpg

Podrobný popis i fotografie pokojů si prohlédněte na Karlštejn ubytování. Nachází se zde i konferenční prostory pro businessmany. Check-in je možný od 14:00 do 20:00 a check-out do 11 hodin.

Perfektní jídlo a relaxace

Nezapomenutelným zážitkem je návštěva hotelové restaurace Karlštejn, která nabízí speciality ze sladkovodních i mořských ryb. Potěší i široká nabídka skvělých českých a zahraničních vín. Jídlo si budete moci vychutnat i na terase, odkud se naskýtá úchvatný výhled do širokého okolí.

hotelmlynkarlstejn-cz-02.jpg

Přímo v hotelu je hostům k dispozici relaxační centrum. Odpočinout si můžete v sauně, vířivce, či si zacvičit ve fitness. Nadšeni budete i z přilehlého okolí. Hotelový areál tvoří 2.500 m2 velký ostrov, nachází se na něm i romantický altánek či domácí ZOO. Hotel je díky poloze a vybavení jedním z nejoblíbenějších míst pro pořádání svateb.

hotelmlynkarlstejn-cz-03.jpg

Golf a další zábava

V těsné blízkosti hotelu se rozprostírá 27 jamkové golfové hřiště. Okolí láká k pěším výletům, lemuje ho i několik kilometrů kvalitních cyklostezek. Inspiraci na výlety najdete například v této rubrice.

Fotogalerie

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - pokoj
Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - pokoj
[290x192 12 KB]
Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - terasa
Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - terasa
[290x192 13 KB]
Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - zahrada
Romantický Hotel Mlýn Karlštejn - zahrada
[290x193 10 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!