verze pro tisk

S hotely Accor se vždy trefíte do černého

1. říjen 2015

Hledáte-li pohodlný nocleh v regionu střední Evropy, zavítejte nejprve na internetový portál Accorhotels.cz. Najdete na něm nabídku hotelů světové sítě Accorhotels v České republice, na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Vybrat si můžete z mnoha stylových ubytovacích zařízení francouzského provozovatele, šestého největšího na světě.

Kvalita, dobrá dostupnost, rozsáhlý a precizní servis, to jsou poznávací znaky, jimiž si své klienty získávají hotely accor. Ať přespíte v kterémkoliv z jejich brandů (Mercure, Sofitel, Novotel, ibis) v Budapešti, Bratislavě, Ostravě nebo například Bukurešti, vždy si můžete být jisti vysokým standardem služeb.

Jak si zajistit služby kvalitních hotelů

V České republice nabízí hotely sítě Accor své prostory kromě severomoravské metropole také v Olomouci, Plzni a v Praze. Na webu Accorhotels.cz si jednoduše ve zvoleném termínu objednáte váš pokoj. Využít též můžete řady speciálních nabídek zahrnující výhodné pobyty a slevy. Zkuste se podívat na Accorhotels.cz a uvidíte, že určitě najdete to pravé.

Rezervace ubytování na stránkách Accorhotels.cz probíhá velice snadno, rychle a intuitivně. Máte-li věrnostní kartu Accor, stačí vám k tomu dokonce vyplnění jednoduchého formuláře o čtyřech řádcích. Jedinečným nástrojem pro organizátory eventů je plánovač konferencí, díky němuž si vyberete hotel, přesně vyhovující vašim požadavkům.

Vyberte si z pestré nabídky Accor v české metropoli

Aplikace Accorhotels.cz je vynikajícím pomocníkem i při zajištění ubytování v Praze. V našem hlavním městě momentálně funguje pět hotelů Accor: ibis Praha Malá Strana, Century Old Town, ibis Praha Old Town, Novotel Praha Wenceslas Square a ibis Praha Wenceslas Square. Všechny stojí v pražském historickém jádru a v blízkosti stanic metra.

Vybavení pražských Accor hotelů je samozřejmě na stejně vysoké úrovni jako v ostatních zařízeních tohoto řetězce. Pokoje jsou moderně a útulně vybaveny pohodlnými lůžky, koupelnou se sprchou či vanou, plochým televizorem a internetovým připojením. V závislosti na typu hotelu jsou k dispozici gastronomické provozy a konferenční zázemí.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!