verze pro tisk

Sháníte-li prostor pro schůzku či konferenci, je tu hotel Jurys Inn

10. srpen 2016

Občas se hodí vědět o příjemném a kvalitním místě v centru Prahy, kde se můžete potkat na schůzce s obchodním partnerem a dát si při tom šálek dobré kávy. Anebo rovnou zorganizovat firemní akci větších či menších rozměrů. Hotel Botanique Prague je přesně takovou oázou klidu a pohody uprostřed našeho hlavního města.

Najdete ho hned u tramvajové zastávky a stanice metra Florenc, jenom malý kousek od magistrály a zároveň nedaleko Hlavního i Masarykova nádraží. Dobře a rychle se sem dostanete veřejnou dopravou i autem, které můžete zaparkovat v hlídaných podzemních garážích. Základem hotelové nabídky je 214 špičkově vybavených pokojů, gastronomické služby, konferenční prostory a možnost relaxace.

Chuťovky v bistru i v restauraci

Chcete-li se tedy se svým klientem či dodavatelem setkat v oblasti mezi Karlínem, Starým a Novým Městem, spolehněte se na hotel Botanique. Jeho stylové bistro na Florenci s koktejlovým barem a stálou i sezónní kuchyní, nabízející i polední menu za přátelské ceny, je pro takové meetingy jako stvořené.

Využít lze též oblíbené hotelové restaurace, pyšnící se elegantním designem a uvolněnou atmosférou. Jídla z české i světové kuchyně vám tady budou náramně chutnat. Pohodové posezení a dobré zažívání podporuje uklidňující, tlumená hudba.

Semináře, oslavy a konference bez komplikací

Hotovým přeborníkem je Botanique v organizaci eventů nejrůznějšího zaměření pro všechny typy zákazníků. Poskytuje moderní, variabilní a vysoce hodnocené konferenční prostory v centru Prahy, ale i tým odborníků, který vám ochotně a vydatně pomůže s organizací jakékoliv akce.

Očekávejte vstřícné a profesionální jednání, detailní kalkulace i individuálně připravovanou techniku zahrnující ozvučení, plátno, data projektor, internetové připojení, flipchart či klimatizaci. K dispozici jsou dva velké sály Riverdance a Hibernia s celkovou kapacitou až 160 osob a sedmička útulných salónků.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!