
Sháníte-li prostor pro schůzku či konferenci, je tu hotel Jurys Inn
10. srpen 2016Občas se hodí vědět o příjemném a kvalitním místě v centru Prahy, kde se můžete potkat na schůzce s obchodním partnerem a dát si při tom šálek dobré kávy. Anebo rovnou zorganizovat firemní akci větších či menších rozměrů. Hotel Botanique Prague je přesně takovou oázou klidu a pohody uprostřed našeho hlavního města.
Najdete ho hned u tramvajové zastávky a stanice metra Florenc, jenom malý kousek od magistrály a zároveň nedaleko Hlavního i Masarykova nádraží. Dobře a rychle se sem dostanete veřejnou dopravou i autem, které můžete zaparkovat v hlídaných podzemních garážích. Základem hotelové nabídky je 214 špičkově vybavených pokojů, gastronomické služby, konferenční prostory a možnost relaxace.
Chuťovky v bistru i v restauraci
Chcete-li se tedy se svým klientem či dodavatelem setkat v oblasti mezi Karlínem, Starým a Novým Městem, spolehněte se na hotel Botanique. Jeho stylové bistro na Florenci s koktejlovým barem a stálou i sezónní kuchyní, nabízející i polední menu za přátelské ceny, je pro takové meetingy jako stvořené.
Využít lze též oblíbené hotelové restaurace, pyšnící se elegantním designem a uvolněnou atmosférou. Jídla z české i světové kuchyně vám tady budou náramně chutnat. Pohodové posezení a dobré zažívání podporuje uklidňující, tlumená hudba.
Semináře, oslavy a konference bez komplikací
Hotovým přeborníkem je Botanique v organizaci eventů nejrůznějšího zaměření pro všechny typy zákazníků. Poskytuje moderní, variabilní a vysoce hodnocené konferenční prostory v centru Prahy, ale i tým odborníků, který vám ochotně a vydatně pomůže s organizací jakékoliv akce.
Očekávejte vstřícné a profesionální jednání, detailní kalkulace i individuálně připravovanou techniku zahrnující ozvučení, plátno, data projektor, internetové připojení, flipchart či klimatizaci. K dispozici jsou dva velké sály Riverdance a Hibernia s celkovou kapacitou až 160 osob a sedmička útulných salónků.
[Nahoru ↑]
Vložit komentář
Komentáře
Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!