verze pro tisk

Sofitel Dubai The Palm Luxury, ráj v božské Dubaji

21. březen 2016

K nejžádanějším světovým lokalitám současnosti bezesporu patří Dubaj, jedna ze dvou metropolí Spojených arabských emirátů. Pestrobarevná paleta zábavy je zde ještě umocněna nadstandardní nabídkou ubytování, jehož hodnocení hvězdičkami se ani nevejde do běžně používané stupnice. K nejnovějším přírůstkům ubytovacích kapacit se řadí hotel Sofitel Dubai The Palm Luxury, spojující v sobě skvělou polohu, perfektní služby a spoustu aktivit i pro náročné hosty.

Postaven byl na umělém ostrově Palm Jumeirah v Perském zálivu kousek od břehů Dubaje, do níž se odsud pohodlně dostanete automatickým metrem či po dálnici. Stejně dobře dostupná jsou i obě dubajská mezinárodní letiště. Ohromnou ostrovní plochu pokrývají futuristické budovy, honosné mešity, nákupní střediska, golfové resorty a další odpočinkové areály. Mezi písečnými plážemi vykukují rozsáhlé jachetní mariny.

Co stojí za špičkovým pobytem v Sofitelu

Hledáte-li kvalitní a cenově výhodný hotel v Dubaji, můžete se spolehnout na pětihvězdičkový Sofitel Dubai The Palm Luxury v polynéském stylu. V jeho útrobách najdete 182 luxusních apartmánů ve velikostech od jednoho po tři pokoje. Můžete si vybrat mezi výhledem z balkónu na moře, nebo na palmy a vždy se v nich spolehnout na vybavení klimatizací, kuchyní, satelitním televizorem a pohodlnými lůžky.

sofitel-luxury-1-pokoj.jpg

Stejně pečlivě se v hotelu Sofitel Dubai The Palm Luxury postarají o vaše gastronomické zážitky. Ať si zvolíte asijskou restauraci Hong Loong, mezinárodní kuchyni v Maui Beach, rybí restaurant Moana u bazénu, italskou restauraci Bottega či pitoreskní Manavu, vždy se velice dobře najíte. Sklenku něčeho dobrého vám nalijí v jednom ze čtveřice zdejších barů.

Užijte si to nejlepší z Dubaje

Sofitel Dubai The Palm Luxury je ideální jak pro firemní akce – špičkově zařízené sály pojmou až 800 účastníků akcí nejrůznějšího zaměření, tak pro rodinnou dovolenou. Ke chvílím oddechu jsou zde připraveny takřka panenské pláže, wellness zahrnující masáže a hammam, několik bazénů a dětský klub Amura.

sofitel-luxury-2-koupelna.jpg

Z nejslavnějších atrakcí mnohamiliónové aglomerace Dubaje rozhodně nevynechejte nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa, obří obchodní centrum Dubai Mall a krytou lyžařskou sjezdovku. Na milovníky golfu čekají hřiště jako Dubai Creek Golf Club a Montgomerie Golf Course, se svými ratolestmi zajděte do delfinária, na gigantické ruské kolo nebo do velkolepé cukrárny.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!