verze pro tisk

Sofitel Dubai The Palm Resort vám splní, na cokoliv pomyslíte

9. březen 2016

Sníte-li o skutečně jedinečných zážitcích, vypravte se do Dubaje. Nezáleží, půjde-li o dovolenou či pracovní pobyt: ze všech stran se tam na vás sesype tolik lákadel a atrakcí, že by vydaly nejméně za tři běžné destinace. Pupek Spojených arabských emirátů je kouzelný za všech okolností, zvláště, využijete-li služeb komfortního hotelu Sofitel Dubai The Palm Resort a Spa. Ve čtvrti Palm Jumeirah ho provozuje světový řetězec Accor.

Hovořit ovšem v případě Palm Jumeirah o čtvrti je poněkud nevypovídající. Jedná se totiž o umělý ostrov vybudovaný kousek od pobřeží největšího města SAE, s nímž ho spojuje kromě silnice i nadzemní monorail. Gigantická stavba, evokující při pohledu z výšky palmu, je součástí ještě nedokončeného, megalomanského projektu Palm Islands, zahrnujícího i ostrůvky zformované do jednotlivých světadílů.

Pohádkový Palm Resort značky Sofitel v Dubaji

Pýchou Palm Jumeirah jsou samozřejmě jeho pláže. Táhnou se v délce neuvěřitelných 78 kilometrů a zvolna se noří do teplých, křišťálově čistých vod Perského zálivu. K jejich běžnému vybavení patří stínící přístřešky, slunečníky, lehátka, stánky s občerstvením a jiné služby. Nabídku doplňuje celá řada vodních sportů.

sofitel-2-bazen.jpg

Sofitel Dubai The Palm Resort a Spa, hotel v Dubaji, zahrnuje 361 moderních pokojů několika kategorií včetně luxusních pokojů s výhledem na moře, opera suit nebo beach vil s lokajem. Chuťové pohárky hostů se pomějí ve čtrnáctce gastronomických provozů jako rybí restaurant Moana, bar Maui Beach, steakový gril Porterhouse či asijská restaurace Hong Loong. Nechybí ani konferenční sál Sofitel Palm pro 800 účastníků, dětský klub, lázeňská zóna, tenisové kurty, šestice bazénů a privátní pláž.

Objevte kouzla a čáry arabských emirátů

Palm Jumeirah, plný parků, marin a nejrůznějších zábavních podniků, je snadno dostupný z obou dubajských letišť Al-Maktoun a International Airport. Od centra města, jež proslulo nejvyšší světovou budovou Burdž Chalífa, leží asi 20 kilometrů daleko. Podívejte se tady také na delfíní show a do nekonečné nákupní galerie Dubai Mall, vyzkoušejte lyžařskou sjezdovku a vodní svět Aquaventure, zahrajte si golf na prémiových hřištích v čele s Emirates Golf Club.

sofitel-3-restaurace.jpg

Pokud je vám tohle všechno málo, nebo prostě jenom chcete více poznat bohaté Spojené emiráty, zázrak na okraji Arabské pouště, udělejte si též výlet do metropole Abu Dhabi s parkem Ferrari World. Za vidění stojí i podmořské akvárium v Sharjahu, pevnost Al Mareer s muzeem Manama v Ajmanu nebo tradiční přístav v Umm Al Quwain.

Fotogalerie

Sofitel Dubai The Palm Resort - pokoj
Sofitel Dubai The Palm Resort - pokoj
[290x160 7 KB]
Sofitel Dubai The Palm Resort - bazén
Sofitel Dubai The Palm Resort - bazén
[290x178 10 KB]
Sofitel Dubai The Palm Resort - restaurace
Sofitel Dubai The Palm Resort - restaurace
[290x193 12 KB]
Sofitel Dubai The Palm Resort - pláž
Sofitel Dubai The Palm Resort - pláž
[290x182 16 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!