verze pro tisk

Stylový hotel Jurys Inn Praha zaujme kvalitou i cenou

13. březen 2016

Najít v Praze ubytovací zařízení na úrovni, které by za rozumné peníze spojovalo komplexní a komfortní služby, oku lahodící design i dobrou polohu vzhledem k centru, není zase tak úplně snadné. Zkuste to v hotelu Botanique, kde se na vás navíc od začátku až do konce pobytu budou příjemně usmívat. Což také není úplnou samozřejmostí.

Moderní, nekuřácký hotel Botanique v Praze najdete skutečně jednoduše. Postaven byl totiž přímo u tramvajové zastávky a stanice metra Florenc, pár metrů od stejnojmenného autobusového nádraží. Během několika minut se do něj dostanete i z vlakového Hlavního nádraží a též z Masarykova nádraží.

Tepající srdce Prahy nadosah

Díky výhodnému umístění hotelu odsud máte pražské historické jádro doslova za rohem: jednu stanici jízdy metrem, dvě zastávky jízdy tramvají nebo deset minut pěší chůze. Nejblíže z památek stojí například Prašná brána, Obecní dům, Staroměstské náměstí s radnicí a orlojem, Stavovské divadlo či Anežský klášter.

Daleko to však z luxusního hotelu Botanique není ani na Karlův most, k Národnímu divadlu, do Židovského města a na Pražský hrad. Potřebujete-li si něco nakoupit, využijte blízkých obchodních galerií Palladium, Bílá Labuť, Florentinum, Kotva nebo pasáž Myslbek.

Botanique dýchá domácí pohodou

Velkou předností hotelu Botanique Prague je široký servis zahrnující ubytování, stravování, konferenční služby i relaxaci. Ve svých elegantních prostorách ukrývá 214 prostorných pokojů, restauraci stylizovanou jako fresh bistro se stálou i sezónní kuchyní, koktejlový bar, konferenční místnosti pro 160 osob a fitness centrum.

K charakteristickým znakům všech pokojů (dvoulůžkových, třílůžkových i rodinných) patří jejich velkorysá plocha, dostatek světla, klid, lednička, televizor, pracovní stůl a velké, zdravotní postele. Příjemným bonusem zdarma je trezor na notebook, wi-fi připojení a kosmetické doplňky Gilchrist & Soames.

Opravdové lahůdky v hotelu Botanique Praha nabízí hotelová restaurace s voňavou, pohodovou atmosférou. Kromě české a evropské kuchyně i bistro pokrmů si v ní můžete vychutnat též velice oblíbené polední menu za přijatelné ceny. Velkou popularitu si získal zdejší bar, kořeněný uklidňující tlumenou hudbou.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!