verze pro tisk

V katalogu máme hotely Antonie, Four Seasons a Golf Kunětická Hora

6. únor 2020

V našem katalogu luxusních hotelů VicNezHotel.cz vítáme nové přírůstky. V posledních týdnech se stránky katalogu rozrostly o hotely Antonie Frýdlant, Four Seasons Hotel Prague a Golf Resort Kunětická Hora. Každý z nich má jiné zaměření a cílí na odlišnou kategorii hostů, avšak komfort a kvalitní služby najdete ve všech třech.

Hotel Antonie Frýdlant

Luxusní wellness a SPA hotel Antonie těží především ze své výtečné polohy ve starobylém městě Frýdlant pod Jizerskými horami. Pobyt v hotelu Antonie si proto užijí milovníci výletů do přírody (doporučujeme například túru na rozhlednu na Smrku, nejvyšším bodu českých Jizerek) i poznávání slavných období českých dějin. Hrad a zámek Frýdlant, pevně spojený se jménem Albrechta z Valdštejna, je povinností pro všechny milovníky naší historie.

Hotel Four Seasons Prague

I luxusní hotel Four Seasons Hotel Prague se pyšní jedinečným umístěním. Který hotel v Praze se ostatně může pyšnit nádherným výhledem na Pražský hrad, polohou v samém srdci města a zároveň využitím historických budov až z 16. století? Samozřejmostí hotelu Four Seasons Hotel Prague je špičkový servis. Zahrnuje rozsáhlé konferenční centrum (13 sálů a salónků), komfortní wellness zónu (včetně bazénu) a výtečnou gastronomii (v čele s italskou restaurací CottoCrudo).

Hotel Golf Resort Kunětická Hora

O cílení hotelu Golf Resort Kunětická Hora nejlépe vypovídá už jeho název. Tvoří součást golfového resortu Golf & Spa Kunětická Hora mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, jehož pýchou je 18jamkové mistrovské golfové hřiště od australského tvůrce Grahama Marshe. V hotelu Golf Resort Kunětická Hora najdete komfortní ubytování, restauraci Cedrus, rozmanitá sportoviště, wellness areál Cedrus spa a dokonce chirurgickou ambulanci Sportklinik.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!