verze pro tisk

V katalogu máme hotely Bedřiška, Alexandria a Paloma

31. březen 2020

Vítáme tři krásné dámy, které obohatily náš katalog luxusních hotelů VicNezHotel.cz. Hotelové krasavice Bedřiška, Alexandria a Paloma na vás čekají s otevřenou náručí plnou komfortního ubytování, lahodné gastronomie, rozmanitých aktivit i božského odpočinku ve wellness centru. Každý z hotelů je navíc něčím výjimečný.

Hotel Bedřiška

Wellness resort a spa hotel Bedřiška se nachází (a vzhledem k jeho názvu to ani moc nepřekvapí) v Bedřichově, klidné části Špindlerova Mlýna. V zimě je z něj blízko na sjezdovku (ski areály Medvědín a Svatý Petr), v létě máte na výběr pestrou paletu turistických tras za krásami Krkonoš. A pokud venkovním aktivitám nepřeje počasí, nabízí hotel například luxusní wellness s vířivkou, krytým bazénem, saunou a řadou relaxačních procedur.

Hotel Alexandria

Spa & wellness hotel Alexandria se pyšní umístněním v historické budově z roku 1939 přímo v centru lázní Luhačovice. Hodí se především pro hosty, kteří si chtějí lázeňské služby užít na vysoké úrovni a ve spojení s další zábavou, kterou reprezentuje třeba noblesní noční klub. Pýchu hotelu představuje největší wellness centrum ve městě, které k přírodním uhličitým koupelím a k pitným kúrám využívá luhačovickou minerální vodu.

Hotel Paloma

Boutique hotel Paloma rovná se luxus ve všech směrech – už jeho poloha u Průhonického parku (UNESCO) napovídá o jeho výjimečnosti. A co teprve, až vkročíte do některého z desítky vymazlených pokojů, kterým vévodí rozlehlé signature suites s velkou koupelnou a privátní terasou. Třešničkou na dortu jsou restaurace s cukrárnou, kde vaří šéfkuchař Alexandre Martin s praxí v michelinovských provozech.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!