verze pro tisk

V katalogu vítáme hotely Kolínská bouda, Fabrika a Clarion Olomouc

8. květen 2020

Nové hotely na stránkách VicNezHotel.cz zaujmou na první pohled svou rozdílností. Zároveň však svou jedinečností, hodnotnou nabídkou a kvalitou poskytovaných služeb splňují přísná měřítka pro zařazení do našeho katalogu. Jedná se o horský hotel Kolínská bouda usazený vysoko v Krkonoších, příjemný maloměstský hotel Fabrika v Humpolci a velký kongresový hotel Clarion Olomouc.

Hotel Kolínská bouda

Chata Kolínská bouda už něco pamatuje, vždyť to je nejstarší objekt svého druhu provozovaný Klubem českých turistů v České republice. Ukrývá se v nadmořské výšce přes tisíc metrů v srdci Krkonoš, jižně od Pece pod Sněžkou a severně od vrcholu Černé hory. Kromě jedinečného vysokohorského ubytování slouží i jako příjemná zastávka na túrách, na které si vychutnáte lahůdky zdejší domácí kuchyně.

Hotel Fabrika

Hotel Fabrika je srostlý s Humpolcem na Českomoravské vrchovině, v jehož centru zahájil svůj provoz v roce 2012. Nedaleko od něj se nachází pivovar Bernard i recesistické muzeum Hliníkárium, na slavnou fiktivní postavu z filmu „Marečku, podejte mi pero!“ odkazuje též název největšího hotelového jednacího sálu. A na společenské akce všech kategorií se hotel také zaměřuje.

Clarion Congress Hotel Olomouc

Kongresový Clarion Congress Hotel Olomouc je dobře dostupný vlakem (poloha přímo u hlavního vlakového nádraží), městskou dopravou (tramvaje a autobusy) i autem (pár minut jízdy z dálnice). Jeho pýcha, obří konferenční centrum, pojme v pětici modulárních sálů až 1 400 osob. Komfortní hotelové wellness zahrnuje whirlpool, saunu, pivní koupele nebo kardio zónu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!