verze pro tisk

Výhodné ceny a slevy v luxusních hotelech v polovině ledna 2017

13. leden 2017

Venku zima až praští, sněhové peřiny jako z pohádky a do jara daleko. V takovém počasí můžete dělat jenom dvě věci. Vyrazit na pořádnou lyžovačku nebo relaxovat ve vyhřátém wellness centru. Podívejte se na lednové akce luxusních hotelů, kde si takových aktivit užijete dosyta.

Užijte si lyžařský pobyt v hotelu Fit Fun Harrachov

Zasněžené kopce, krásně upravené sjezdovky a čerstvý vzduch – zalyžujte si skutečně kvalitně v našich nejvyšších horách a poté ještě příjemně relaxujte. Zimní radovánky v rámci komfortního ubytování na horách si můžete dopřát díky lyžařskému pobytu na 3 noci pro 1 osobu v harrachovském hotelu Fit Fun. Součástí balíčku je bufetová snídaně a večeře, sleva na skipasy, bazén, stolní tenis, sleva na bowling a jako bonus svařák ve stánku pod sjezdovkou Amálka. Ceny začínají na 3 350 Kč.

balicky-2017-leden-1-fitfun.jpg

Romantický pobyt nejen pro zamilované v hotelu Aplaus Litomyšl

Čtyřmi pětkami najednou by se málokterý student chlubil, hotel Aplaus v Litomyšli, městě Bedřicha Smetany, vám je však s hrdostí nabízí. Přesně 5 555 Kč, tedy o 38 procent méně než ve standardním ceníku, totiž stojí speciální balíček na 3 dny a 2 noci pro dvě osoby. Neocení ho pouze zamilované páry. Romantický pobyt zahrnuje kromě ubytování též stravu (bufetovou snídani a jednu luxusní tříchodovou večeři, wellness (regenerační masáž, slevu na všechny wellness služby hotelu) a navíc příjemný dárek na uvítanou.

balicky-2017-leden-2-aplaus.jpg

Prodloužený víkend na 4 dny v hotelu Orlík

Proč si neužít půvabnou přírodu kolem Orlické přehrady na Vltavě, když nabídka hotelu Orlík je tak lákavá. Podívejte se na zámek Orlík nad Vltavou a potom bez omezení relaxujte v hotelovém wellness centru, které obsahuje krytý bazén, vířivku, saunu, odpočinkovou zónu a fitness. Dopřejte si masáž a skvělé jídlo (bufetové snídaně a gurmánské večeře), vyzkoušejte vozítko Segway s 50procentní slevou, připojte se zdarma k wi-fi, to vše jen za 8 980 Kč včetně ubytování v prostorných apartmánech.

balicky-2017-leden-3-orlik.jpg

Zimní dovolená v Beskydech v hotelu Horal

Zkuste beskydskou romantiku plnou lyžování a nádherných rozhledů. Využijte ubytování na 3, 4 nebo 7 nocí ve Wellness hotelu Horal, bufetové snídaně a večeře, degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka, skipas ski areálu Razula, termální bazény v lázeňském centru, masáže, animační programy pro děti a další lahůdky v balíčku „Zimní dovolená 2017 v Beskydech“. Pro rodinný pobyt je jako stvořený!

balicky-2017-leden-4-horal.jpg

Fotogalerie

Lyžování u hotelu Fit Fun Harrachov
Lyžování u hotelu Fit Fun Harrachov
[290x174 8 KB]
Wellness v hotelu Aplaus Litomyšl
Wellness v hotelu Aplaus Litomyšl
[290x165 6 KB]
Bazén v hotelu Orlík
Bazén v hotelu Orlík
[290x139 7 KB]
Relax v hotelu Horal
Relax v hotelu Horal
[290x180 11 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!