verze pro tisk

Využijte výhod hotelů Ibis v Praze, Plzni a Olomouci

2. říjen 2015

Komfortní a zároveň cenově dostupné, elegantní a přitom moderně vybavené, designově vyvážené a navíc s širokou nabídkou kvalitních služeb, takové jsou hotely mezinárodní sítě Ibis. Využít jejich pohostinnosti můžete i v České republice – počítejte s dobrou dostupností z dopravní sítě, ochotným personálem a příjemným nadstandardem poskytovaného servisu.

Olomoucký klid a pohoda

V hotelech Ibis na vás zavane atmosféra země galského kohouta. Kupříkladu i na Hané, kde od jara 2012 funguje v blízkosti starobylého centra hotel ibis Olomouc. Na hosty v něm čeká 90 pohodlných pokojů s televizorem, telefonem, trezorem a internetem zdarma, sociální zařízení zahrnuje sprchu, přezůvky a župan.

ibis-2-olomouc.jpg

K realizaci středně velkých eventů jsou připraveny tři konferenční sály s celkovou kapacitou zhruba 120 hostů a s nejnovější audiovizuální technikou. Součástí hotelu je také restaurace Olivia s letní terasou, specialista na středomořské pochoutky.

Do Plzně nejen za pivem

O něco větší je hotel ibis Plzeň, situovaný v okrajové části města nedaleko vodní nádrže České údolí a nákupního centra Borská Pole. Také toto ubytovací zařízení v sobě spojuje všechny prvky francouzské hravosti, uvolněnosti, stylové vytříbenosti a šarmu. Jeho jednotlivé prostory doslova hrají umně vyváženými barvami, každý ze130 pokojů si hosty získává dokonale ladícím, zdraví šetřícím nábytkem včetně postelí Sweet Bed a na chuťové buňky je připravena doslova zdrcující ofenzíva v restauraci Sud&Cie.

ibis-3-plzen.jpg

Konferenční centrum v plzeňském Ibisu se skládá ze dvou místností Radyně a Chlum. Jejich propojením lze získat jeden velký sál až pro 70 osob. Samozřejmostí tohoto prostoru je možnost využití ozvučení, vysokorychlostního internetu, diaprojektoru a dalších technických nezbytností.

Ubytujte se poblíž pražských pamětihodností

Na rozdíl od hotelů v Olomouci a Plzni je ibis Praha umístěn v historické budově v ulici Na Poříčí. Je to jen kousek od náměstí Republiky, obchodní galerie Palladium, Prašné brány a dalších význačných bodů uprostřed naší metropole.

ibis-4-praha.jpg

Kromě vynikající polohy se hotel může pochlubit nadčasovým, do detailů propracovaným interiérem a dvěma konferenčními salónky Smetana a Neuf s kapacitou celkem 60 účastníků jednání. K dispozici je též bufetový restaurant a bar „Rendez Vous“.

Vítejte v jedinečném světě prestižního hotelového řetězce Ibis!

Fotogalerie

Hotel Ibis v Plzni
Hotel Ibis v Plzni
[290x209 9 KB]
Hotel Ibis v Olomouci
Hotel Ibis v Olomouci
[290x209 11 KB]
Hotel Ibis v Praze
Hotel Ibis v Praze
[290x209 15 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!