verze pro tisk

Wellnessový podzim a jeho lákadla

11. listopad 2013

Co zajímavého nabízejí tuzemské hotely v oblasti wellness? Kde hledat nejširší nabídku služeb? A kde zároveň nejvýhodnější pobytovou nabídku? Porozhlédli jsme se za vás a přinášíme devítku hotelů, kde si na wellness skutečně dali záležet. A vy si ho skutečně užijete.

 

Berg

K Máchovu jezeru se sice jezdí hlavně v létě, parádní chvíle tady ale můžete zažít i uprostřed podzimu. Hotel Berg ve Starých Splavech rozděluje své wellnessové prostory kromě posilovny na dvě části. V první, nazvané Spa, je k dispozici bazén, vířivka, několik saun, solární louka, Kneippovy lázně a relaxační prostory. Druhá, zvaná Therapy, nabízí masáže, zábaly a další procedury, kosmetiku a pedikúru.

Akce do 15. prosince 2013: sleva na ubytování včetně vstupu do Spa wellness a posilovny zdarma

wellnessovy-podzim-berg.jpg

Club Canada

Rezidence Club Canada se pyšní hlavně skvělým umístěním na stráni nad Lipenskou přehradou. Díky tomu se odsud můžete na podzim kochat nádherných výhledem na jezero a do zlatova zbarvené kopce, které ho obklopují. Po celodenním výletu šumavskými stráněmi přijde vhod relaxace ve skromném, nicméně útulném relax centru skládajícím se z tělocvičny Reebok, vířivky a sauny.

Akce do 20. prosince 2013: sleva 25 % na ubytování a k tomu wellness zdarma

wellnessovy-podzim-canada.jpg

Diana

V nádherném prostředí Jeseníků stojí hotel Diana v jehož wellness centru své hosty skutečně rozmazlují. Mají pro ně nachystaný bazén s chrličem, vířivku pro čtyři osoby a různé druhy koupelí. K dispozici je finská sauna s terasou a ochlazovací kádí. Nabídku doplňuje celá škála masáží, zábalů a jiných procedur.

Akce do 15. prosince 2013: wellness za babku s 50% slevou

wellnessovy-podzim-diana.jpg

Galatea

Čekali byste ve středních Čechách jiné lázně kromě Poděbrad a Toušně? Hotel Galatea v Kosmonosích u Mladé Boleslavi těží ze své výhodné polohy nedaleko rychlostní silnice do Liberce a z rozsáhlého aquacentra. To poskytuje relaxační, detoxikační i rehabilitační služby jako masáže, parafinové zábaly, laserovou a fyzikální terapii či léčebnou tělesnou výchovu. K dispozici je sauna, bazén s protiproudem a také krásná zahrada s jezírkem k příjemným procházkám.

Časově neomezený balíček: Relax dvě noci pro jednu osobu za 3 470 Kč

wellnessovy-podzim-galatea.jpg

Jana

Jedním z nejrozsáhlejších tuzemských wellness provozů disponuje přerovský hotel Jana. Zájemci o pocení se sejdou ve finské, senné nebo aromasauně, na otužilce čeká ledová studna a na milovníky vysokých teplot sluneční louka a tropické sprchy. Samozřejmostí je bazén, vířivka a široká nabídka masáží. Ke specialitám hotelu naopak patří vodní jeskyně, solná pára, Kneippovy lázně a umělá horolezecká stěna.

Časově neomezený balíček: Prodloužený wellness víkend na dvě noci pro jednu osobu za 2 699 Kč

wellnessovy-podzim-jana.jpg

Jezerka

Úchvatné po všech stránkách, takové je nové wellness centrum v hotelu Jezerka u Sečské přehrady. Patří k tomu skutečně nejlepšímu, co u nás v oblasti péče o tělo najdete. Ve stylových prostorách s nádherným designem naleznete na ploše přes 800 čtverečných metrů vše, co potřebujete k regeneraci a uvolnění. Tedy od sedmi druhů saun přes vířivku a bazén s protiproudem až po sluneční louku, vodní lůžko či venkovní whirlpooly.

Akce až do 17. prosince: Prodloužené wellness víkendy naruby v nově otevřené depandanci se slevou 30 %

wellnessovy-podzim-jezerka.jpg

Panorama

Krytý bazén o rozměrech 10 x 15 metrů, vířivka o průměru 2,85 metrů, rozmanitá nabídka masáží. Wellness centrum hotelu Panorama nabízí řadu služeb, k těm nejzajímavějším se jistě řadí sauna s unikátním vyvíječem sněhu, kádí s ledovou vodou a s tropickým deštěm. Zpestřením pobytu je řada společenských aktivit jako kulečník, šipky, stolní fotbálek nebo dětské venkovní hřiště s lanovou dráhou.

Časově neomezený balíček: wellness víkend pro dva se slevou 50 % na prodloužení o jednu noc

wellnessovy-podzim-panorama.jpg

Royal Regent St. Joseph

Komplexní léčebné služby včetně lékařské péče nabízí nový karlovarský hotel Royal Regent St. Joseph. Wellness centrum Skyland je vlastně jenom doplňkem rozsáhlých procedur a zahrnuje posilovnu, finskou, mořskou a parní saunu, ledovou lázeň, jacuzzi a velký bazén pod prosklenou střechou.

Ceníky hotelu jsou k dispozici: ZDE

wellnessovy-podzim-royal.jpg

Vega

Jako jasná hvězda září kvalitou a rozsahem svých služeb wellness centrum hotelu Vega v Luhačovicích. Kromě masáží, koupelí, hydromasáží a dalších procedur tady můžete využít i bazén 12x6 metrů, vířivku, saunu a infrasaunu. Nabídka dalších sportovních aktivit (squash, posilování, stolní tenis, cvičení…) vytváří z hotelu jedinečnou oázu aktivního odpočinku.

Ceník wellness pobytů je k dispozici: ZDE

wellnessovy-podzim-vega.jpg

Fotogalerie

Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x149 9 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x232 9 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x193 12 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x79 6 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x193 10 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x193 13 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x193 9 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x193 12 KB]
Wellnessový podzim
Wellnessový podzim
[290x191 9 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!