verze pro tisk

Z hotelové nabídky balíčků a slev od 3. do 9. února

4. únor 2014

Období jarních prázdnin je tady a to znamená výjezdy do hor a za lyžováním. Někdo dá ovšem přednost pořádné relaxační dovolené v lázních, které jsou v tomto období volné a klidné. Nabízíme čtyři hotely, které začátkem února přicházejí ze zajímavou nabídkou slev a balíčků. Stačí si jen vybrat. Vybírejte a vyzkoušejte je třeba už v týdnu od 3. do 9. února 2014.

 

Čokoládový balíček

Hotel Jehla vás zalije lásko a čokoládou. No řekněte sami, jak sladce to zní: čokoládové přivítání, dvakrát šálek horké čokolády, dvakrát čokomasáž. K tomu samozřejmě ubytování s polopenzí a další zvýhodněné služby. Balíček jako čokoláda!

Termín: do 30. 4.

Počet nocí: 2

Cena za dvoulůžkový pokoj: 1 495 Kč za osobu

Další informace a rezervace ZDE

balicky-jehla.jpg

Lastminutový wellness víkend

Vychutnejte si pohodu spa&wellness hotelu Harmonie za skvělou cenu. V rámci last minute nabídky můžete zvolit z několika typů balíčků. My doporučujeme ten wellnessový, jenž zahrnuje kromě ubytování a polopenze také tři lázeňské procedury a volný vstup do relaxační zóny, whirlpoolu i finské sauny.

Termín: do 16. 3.

Počet nocí: 2

Cena za dvoulůžkový pokoj: 2 420 Kč za osobu

Další informace a rezervace ZDE

balicky-harmonie.jpg

Mimořádná sleva Hot Deal

Designový golf&ski hotel Grund v Podkrkonoší připravil těžko odolatelnou nabídku mimořádné 30% slevy na vybrané termíny. Tento a příští týden proto můžete vyzkoušet ubytování se snídaní, wellness (sauna, bazén, vířivka) a další služby hotelu velice výhodně.

Termín: do 11. 2.

Počet nocí: 2 až 3

Cena za dvoulůžkový pokoj: od 1 785 Kč za osobu

Další informace a rezervace ZDE

balicky-grund.jpg

Valentýn pro dva

Rychle se také blíží svátek všech zamilovaných, Valentýn. Na ně myslel se svým balíčkem beskydský hotel Prosper. Nabídka obsahuje mimo ubytování se snídaní také romantickou večeři při svíčkách, bazén, fitness, saunu, srdíčkovou koupel a řadu dalších výhod…

Termín: neomezeno

Počet nocí: 2

Cena za dvoulůžkový pokoj: 2 295 Kč za osobu

Další informace a rezervace ZDE

balicky-prosper.jpg

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!