verze pro tisk

Aldrov neznámý, Aldrov moderní, Aldrov lákající

26. únor 2013

Jedno z menších a méně známých lyžařských středisek v Krkonoších, Ski areál Aldrov, najdete v malé obci Vítkovice, kousek od hlavní silnice spojující Jilemnici s Horními Mísečkami. Na rozdíl od většiny velkých center v našich nejvyšších horách nabízí nejen méně lyžařských možností, ale i návštěvníků. Aldrov proto ocení zvláště příznivci klidného, nenáročného lyžování bez dlouhého čekání u lanovek.

K dispozici tu je tzv. Prezidentský expres, tedy moderní čtyřsedačková lanovka Doppelmayr obsluhující tři sjezdové tratě pro začátečníky a středně pokročilé (z nichž jedna se dokonce honosí jménem Šárky Záhrobské), dětský vlečík a na vedlejším kopci vlek Jizerka patřící k černé sjezdovce. Koupí Golden pasu lze využít také nedaleký areál Vurmovka.

K samozřejmostem patří umělé zasněžování, večerní lyžování, běžecké tratě v okolí  a rozsáhlé zázemí včetně půjčovny vybavení, servisu a občerstvení v horské boudě Aldrov. Součástí areálu je od letošní sezóny i snowpark evropských parametrů lákající k freestyle snowboardingu a freeskiingu.

Fotogalerie

fotogalerie Aldrov
fotogalerie Aldrov
[290x210 21 KB]
fotogalerie Aldrov
fotogalerie Aldrov
[290x193 8 KB]
fotogalerie Aldrov
fotogalerie Aldrov
[290x193 15 KB]
fotogalerie Aldrov
fotogalerie Aldrov
[290x217 14 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!