verze pro tisk

Aquadrom Most má zábavy dost

29. březen 2014

Základem Aquadromu Most je kvarteto krytých bazénů, 25 metrů dlouhý plavecký, menší rekreační s teplejší vodou, vířivý a mělký dětský. Ty doplňují tři venkovní bazény, plavecký, dětský a brouzdaliště. Nejdůležitější je ovšem pořádná zábava, o níž se starají dva tobogány, každý skoro sto metrů dlouhý, houpací záliv, divoká řeka, vodní chrliče, masírovací lavice, parní kabina s umělým deštěm, hydroridery a nejrůznější atrakce pro děti.

Venkovní areál zahrnuje dětské hřiště, minigolf, hřiště na volejbal a badminton, nafukovací bazén s lodičkami pro nejmenší a víceúčelové hřiště s umělým povrchem.

Milovníci saunování si užijí v komplexu zahrnujícím dvě finské sauny, tři parní kabiny, ochlazovací sprchy a bazének či relaxační vířivku. Nabídku doplňuje bazén pro kojence a batolata, posilovna, stolní tenis, solární a kosmetické studio, letní sluneční terasa, prodejna sportovního vybavení a samozřejmě široká paleta gastronomických služeb.

Aquadrom Most se nachází u parku Šibeník v Topolové ulici. Je otevřený po celý rok, jenom pozor na pondělky, kdy dopoledne probíhá pravidelný sanitární den. Základní celodenní vstupné pro dospělé začíná na 80 Kč.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!