verze pro tisk

Bílá zima i s dětmi ve ski areálu Bílá

13. únor 2013

Beskydy jsou sice na první pohled kopce velice prudké a vysoké, přesto ve svém nitru ukrývají lyžařské středisko, které hory naplňují zábavou pro celou rodinu. Jedná se o ski areál Bílá nad stejnojmennou obcí. Najdete ho v údolí říčky Bílá Oravice, rozprostřený na obě strany hlavní silnice 56 z Frýdku-Místku ke slovenským hranicím.

K dispozici je devět pravidelně upravovaných sjezdovek lehké a střední náročnosti, některé vybavené umělým osvětlením. Nejdelší z nich měří něco přes jeden kilometr. Pohodlnou obslužnost zajišťuje sedačková lanovka a čtyři vleky. Kvarteto běžkařských tratí má dohromady bezmála 80 kilometrů. Lyžařská a snowboardová škola a půjčovna SUN Ski nabízí výuku lyžování a snowboardingu dětí od tří let i dospělých.

Chloubou areálu je dokonale zasněžovaný dětský lyžařský park na jižním, prosluněném svahu, jeden z nejmoderněji a nejlépe vybavených u nás. Využít ho mohou děti už od dvou let, na které čekají sympatičtí instruktoři, provazový a talířový vlek, dva pojízdné koberce a spousta atrakcí jako trampolína, houpačky a dětský domeček.

Fotogalerie

fotogalerie Bílá
fotogalerie Bílá
[290x198 23 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!