verze pro tisk

Hotel Galileo, to je elegance a pohoda na Váhu

31. červenec 2013

Žilina je velké slovenské město na řece Váhu uprostřed majestátních hor a nedotčené přírody. Jezdí sem spousta turistů, řada Čechů tady tráví nezapomenutelnou dovolenou. My pro vás máme zajímavý tip na hotel, v němž o vás bude vzorně postaráno a ještě ke všemu za rozumné peníze.

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování v Žilině, je jasnou volbou číslo jedna hotel Galileo. Nachází se na výhodném, klidném místě nedaleko městského centra v ulici Hlinská 25. Za krátkou dobu svého fungování si vysloužil více než solidní reputaci, není proto divu, že jeho služeb neváhaly využít takové osobnosti jako Miroslav Donutil, Lenka Filipová, Tomáš Klus, Karel Roden, Marie Rottrová, Hana Zagorová nebo Miro Žbirka.

Dobře vybavené pokoje, rozsáhlé konferenční služby

Galileo hotel disponuje kapacitou 90 lůžek, která jsou rozdělena do 39 pokojů a osmi apartmánů. Jejich nadstandardní vybavení uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Samozřejmostí je LCD televizor a vysokorychlostní internetové připojení. Doslova nezapomenutelná je také hotelová kuchyně nabízející skvělá italská jídla včetně pizzy a místní speciality. Restaurace pojme padesát hostů, kteří si můžou vybrat z široké nabídky italských, španělských a slovenských vín.

Skvělé podmínky hotel Galileo poskytuje pro pořádání všech typů akcí. Do tří salónků a jednoho konferenčního sálu se bez problémů vejde až osmdesát účastníků firemních školení, seminářů či setkání. Kolektiv zaměstnanců hotelu však rád zorganizuje i svatební hostinu nebo jakoukoliv jinou rodinnou oslavu.

A hurá do přírody

Žilina a její okolí, to je především krásná příroda, proto je hotel Galileo obzvláště vyhledávaný milovníky turistiky. Můžou odsud vyrazit do horského masivu Malá Fatra, do Martinských holí nebo na proslavenou zříceninu hradu Strečno. Pěkná je i procházka po městě, plného pamětihodností a dalších atrakcí. Dámy dokonce mohou vyměnit pohorky za elegantní dámské boty a obdivovat katedrálu Nejsvětější trojice, Burianovu věž či Mariánské náměstí s podloubím. Ostatně, malé doporučení na závěr, ještě před cestou do hotelu Galileo. Kdo se touží vybavit dobrou obuví, co dlouho vydrží, klikni zde.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!