verze pro tisk

Hotel Zlatá Hvězda Třeboň: Luxusní ubytování v renezančním stylu

30. duben 2019

Na některá místa se lidé vracejí mnohem raději než jinde. Napříč Jihočeským krajem jich najdete víc než dost a perlou mezi nimi je malebná krajina Třeboňska. V chráněné krajinné oblasti se nachází pětatřicet přírodních rezervací a památek, z nichž pět se honosí titulem národní přírodní rezervace.

Přirozeným středobodem oblasti je historické lázeňské město Třeboň. Ubytovat se můžete v jejím centru s výhledem na Masarykovo náměstí se starou radnicí, Mariánským sloupem a kašnou. Čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Hvězda nabízí vysoký standard a uspokojí i velmi náročné cestovatele.

Ubytování v Třeboni je zážitkem, na který budete vzpomínat ještě dlouho. Historie renesančního domu na náměstí se začala psát v 17. století (nejstarší dochovaná zmínka pochází z roku 1687) a během dlouholeté historie si prošel několika požáry. Dnes je Zlatá Hvězda jediným čtyřhvězdičkovým hotelem ve městě a dopustit na něj nedá ani zahraniční klientela.

pr-clanek-zlatahvezda-01.jpg

Vlastní wellness centrum

Ve městě se nachází dva lázeňské komplexy: Lázně Aurora a Bertiny lázně, nicméně široké spektrum wellness služeb poskytuje i samotný hotel Třeboň. V moderním wellness centru si lze dopřát vyhlášenou konopnou masáž či koupel, luxusní masáž zad candella, aromaterapeutickou bublinkovou koupel, rašelinovou koupel, masáž lávovými kameny a množství dalších příjemných procedur. Nechybí ani infrasauna a komplexní beauty program včetně manikúry, pedikúra a depilace.

pr-clanek-zlatahvezda-02.jpg

Mekka milovníků (nejen) rybí gastronomie

Kam v Třeboni na dobré jídlo? Hosté hotelu Zlatá Hvězda nemusí nikam daleko. Součástí komplexu je i vyhlášená restaurace s letní zahrádkou. V menu najdete rybí speciality a místní kuchyni. Jasná volba pro každého, kdo si chce pochutnat na kaprovi, amurovi či candátovi na všechny způsoby.

Další informace o luxusním třeboňském hotelu a možnost online rezervace najdete na www.zlatahvezda.cz.

Fotogalerie

Hotel Zlatá Hvězda Třeboň
Hotel Zlatá Hvězda Třeboň
[290x195 10 KB]
Hotel Zlatá Hvězda Třeboň
Hotel Zlatá Hvězda Třeboň
[290x193 10 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!