verze pro tisk

Hotelový komfort v Egyptě

24. červenec 2013

Jen málokterá země na světě může pro letní dovolenou nabídnout tak pestrobarevnou směsici zážitků jako Egypt. Je tu ráj potápěčů Rudé moře se svými nádhernými plážemi, památky dávných civilizací v čele s pyramidami, Káhira a další ohromná, pulsující města. A samozřejmě fascinující příroda, které dominuje Sahara, nezměrná poušť mnohem živější, než by se na první pohled zdálo. Když k tomu přidáme perfektní ubytování, je úžasná dovolená v Egyptě prostě každá dovolená, kterou v této fascinující africké zemi prožijete.

Akvaparky, sportování, večerní zábava – v Egyptě si stačí jen vybrat

Cestovní kancelář Tiptravel.sk má ve své nabídce celou řadu atraktivních zájezdů do luxusních egyptských hotelových komplexů. Ať už se jedná o středisko Hurghada, Taba, Marsa Alam nebo Sharm El Sheikh, vždy si lze vybrat z mnoha čtyř nebo pětihvězdičkových hotelů.

Samozřejmostí v nich jsou prostorné pokoje s klimatizací, satelitní televizí a čistotou vonící koupelnou. Během obědů a večeří se podávají chutná jídla kombinující místní orientální kuchyni založenou na mořských delikatesách s tou tradiční evropskou. Ve vybavení hotelů nechybí kromě několika restaurací a barů ani dětské akvaparky, sportoviště jako fitness centra či tenisové kurty, internetové kavárny nebo diskotéky.

Čarokrásný vodní svět

A ty pláže! Ke každému hotelu patří soukromá, většinou písčitá nebo smíšená, pláž s vybavením jako lehátka a osušky. Moře je v Egyptě blankytně modré, občas temně azurové, ale vždy průzračné a čisté. Že si tady díky pestrobarevnému podvodnímu světu plnému korálů, rostlin i živočichů užijí milovníci potápění, je věc obecně známá. Stejně jako specializace spousty resortů na rodiny s dětmi. Potřeba je ovšem počítat také s velkým množstvím „pouličních“ prodavačů, kteří neváhají přijít nabídnout své zboží až k opalujícím se rekreantům pod slunečníky.

Pokud k tomu uvážíme, že v Egyptě se platí doslova za všechno, třeba i za možnost vyfotit si domorodce, je jasné, že bez peněz se tady neobejdete. Do Egypta zkrátka nejezděte na dovolenou bez peněženky. Většinu výletů si sice dokoupíte fakultativně na místě, nicméně najde se hodně příležitostí, jako třeba smlouvání na tržišti, kdy se vyplatí mít hotovost pěkně u sebe. Vybavte se proto už před odletem, ideálním řešením je například eshop FANCY.SK. Vaše dovolená bude bez komplikací a kromě zážitků si přivezete i suvenýry, které vám ji budou navždy připomínat.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!