verze pro tisk

Poznejte pěšky krásy Slovenska

31. červenec 2013

Slovensko, náš východní soused, je země turistickému ruchu zaslíbená. Těží především ze své nádherné přírody, které dominují vysoká pohoří, divoké řeky a romantická jezera. Užije si tady každý: vysokohorští trekaři, lyžaři, příznivci termálních lázní a koupání, turisté i milovníci historie a pamětihodností. Pokud chcete Slovensko poznat opravdu dokonale a zároveň za rozumné peníze, stačí si vybrat místo plánované dovolené a potom už jenom na www.kiskatravel.sk najít vhodné ubytování.

Kompletní paleta služeb na Kiskatravel

Nabídka na Kiskatravel.sk je opravdu široká. Obsahuje vše od luxusních hotelů až po ubytování v soukromí, malé hotýlky a chaty, apartmány i penzióny na Slovensku západním, středním nebo východním. Každé ubytovací zařízení je tu kompletně popsáno z hlediska jeho polohy, rozsahu poskytovaných služeb, příjezdových tras, atrakcí v nejbližším okolí, samozřejmostí je rozsáhlá fotogalerie. Velice užitečné jsou také hodnocení od hostů, kteří již zařízení v minulosti navštívili. Bez jakéhokoliv problému lze zjistit volné kapacity v konkrétním období, spočítat cenu ubytování a následně ho rezervovat.

Nejoblíbenějšími lokalitami v rámci Kiskatravel.cz jsou Nízké a Vysoké Tatry, Slovenský ráj, Malá Fatra, Ždiar nebo Oravský Biely Potok. Je však celkem jasné, že během takové horské dovolené budete potřebovat vhodnou obuv. Po kamenitých stezkách, přes koryta divokých potoků, křovinami hustých lesních porostů se nemůžete vydat v červených teniskách nebo v lodičkách na vysokém podpatku.

To nejlepší pro vaše nohy

Můžete však zůstat v klidu – pohodlnou, moderní a hlavně funkční turistickou obuv zabezpečí fashionshop.sk. Mimo to láká rozsáhlou nabídkou trendového oblečení, kabelek a hodinek. Specialitou obchodu jsou nejrůznější akce, slevy a výprodeje. Vybere si tady skutečně každý. Většinu zásilek odsud navíc dostanete během dvou pracovních dní. Přesto přípravy na vaši vysněnou dovolenou nepodceňte a objednejte si požadované zboží včas!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!