verze pro tisk

Absolutum je absolutně originální boutique hotel v Praze

1. září 2015

Hledáte kvalitní a stylové ubytování na dosah historického srdce Prahy, zároveň však na místě alespoň trochu klidném a dopravně dobře dosažitelném? Ideálním řešením je butikový hotel Absolutum, tak trochu oáza v džungli současných ubytovacích zařízení našeho hlavního města.

Co si představit pod pojmem boutique hotel? Praha je tuzemským turistickým i obchodním tahákem, proto je samozřejmé, že i tady podobný typ ubytování vznikl. Hotel, ve kterém se budete cítit jako doma. Hotel, dávající zapomenout na sterilní uniformnost velkých řetězců. Hotel s komfortním, designově neokoukaným vybavením, s nadstandardními službami na míru šitými hostům a s řadou módních trendy doplňků.

Podobně by se dal charakterizovat hotel Absolutum. Ať jste na cestách za obchodním jednáním či na dovolenou, najdete tady útulné prostředí, s citem zařízené pokoje různých velikostí, rozmanitou a chutnou kuchyni, wellnessové prostory a řadu dalších služeb.

Ubytujte se uprostřed města, na okraji pražského centra

Hotel Absolutum najdete v pražských Holešovicích, těsně vedle stanice metra Holešovická, kousek od dálnice D8 do Teplic a deset minut chůze od Pražského výstaviště. Disponuje dostatečným počtem hlídaných parkovacích míst a dostupnost městské hromadné dopravy jeho pozici činí výhodnou k návštěvě starobylého centra i komerčních zón na okraji. Na Václavské náměstí se pohodlně dostanete během čtvrthodinky, na Pražský hrad za dvacet minut a obchodní galerie Letňany je necelou půlhodinku daleko.

absolutum-1.jpg

Butikový hotel Absolutum je nejen stylový, zrekonstruovaný a v životní formě, ale také skutečně komplexní. Jádrem jeho služeb je sice ubytování, ovšem zároveň se tady chutně najíte, zrelaxujete své tělo, případně vyřešíte pracovní záležitosti.

Jedinečné pokoje a skvělé jídlo pro každého

Vybrat si můžete z pěti typů prostorově velkorysých pokojů ve velikostech od 20 do 35 metrů čtverečních. Běžné vybavení jako satelitní televize, internetové připojení či vysoušeč vlasů v mramorové koupelně doplňují nadstandardní prvky v čele s podlahovým vytápěním, terasou, krbem a klimatizací. Za zmínku stojí i patchworková úprava některých koupelen a výhled na Hradčany či Trojský zámek.

absolutum-2.jpg

Nedílnou součást boutique hotelu Absolutum tvoří Fresh Restaurant Salut, který pojme až 70 hostů. Poznávacím znamením této restaurace v Praze 7 je útulné, takřka domácí prostředí, krb a akvárium. Základem každého kvalitního gastronomického provozu je však kvalitní jídlo, a to je přesně to, co v Salutu umí. „Čistá gastronomie“, na kterou se můžete těšit, staví na pokrmech vysoké úrovně připravovaných z čerstvých surovin. Samozřejmostí je možnost zajistit jakéhokoliv raut, svatbu, oslavu, recepci nebo jinou slavnostní událost.

V Absolutu spojíte příjemné s užitečným

Za účely nejrůznějších druhů společenských setkání vybudoval hotel Absolutum nové multifunkční konferenční centrum MAX s kapacitou 80 osob. Svým moderním vybavením, špičkovou technologií, bohatým servisem a podporou zkušeného hotelového týmu je ideální k pořádání všech typů akcí od menších školení až po prestižní mezinárodní konference.

absolutum-3.jpg

Jedinečným prostorem pražského hotelu Absolutum je wellness centrum Infinit, v němž můžete nechat dokonale odpočinout svému tělu i duši. Postará se o to rustikální finská sauna s ledovou ochlazovnou a zážitkovou sprchou, aromatické koupele, pestrá paleta masáží a solární studio MegaSun s kolagenem.

Fotogalerie

Restaurace hotelu Absolutum
Restaurace hotelu Absolutum
[290x193 13 KB]
Konferenční prostory hotelu Absolutum
Konferenční prostory hotelu Absolutum
[290x193 12 KB]
Wellness studio hotelu Absolutum
Wellness studio hotelu Absolutum
[290x193 12 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!