verze pro tisk

Hostel či penzion, Praha má kvalitní a dostupnou Rezidenci Topolová

26. duben 2013

Pokud hledáte solidní a zároveň levné ubytování v Praze, je Rezidence Topolová to pravé ořechové pro vás. Nabízí dobrou dosažitelnost, velký výběr z několika kategorií pokojů a slušné vybavení. Svým hostům se tady snaží skutečně vyjít maximálně vstříc. Proto není problém pobyt s pejskem nebo třeba individuální čas nástupu k ubytování. Celý ubytovací komplex se nachází na pražském Zahradním Městě, pouhých padesát metrů od autobusové zastávky a pět minut od stanice metra Skalka.

Nejlevnější variantou ubytování v Rezidenci Topolová, vhodnou především pro studenty a dělníky, je ubytovna. Dvou a třílůžkové pokoje mají vždy ve dvojících společné sociální zařízení s umyvadlem, sprchou a WC. Jsou vybaveny postelemi, záclonami a závěsy, policemi, někde i nočními stolky včetně židlí.

Levné ubytování v Praze, to nemusí být jen ubytovna

Lepší vybavení interiéru poskytuje hostel. Praha je sice, vzhledem ke své velikosti, plná nabídek nenáročného ubytování, Rezidence Topolová je však navíc obklopena kompletní občanskou vybaveností. V místě funguje obchod, lékárna, pošta, banka či kosmetický salón. Zdejší posilovna poskytuje ubytovaným pěknou slevu. V restauraci U Topolu si lze vždy vybrat z rozmanité nabídky chutných jídel včetně hotovek od 59 korun.

Penzion, hotel, apartmány, vše pod jednou střechou

Také pokud se jedná o slušný penzion, Praha 10 nabízí ideální řešení: Rezidenci Topolová. Oproti hostelu jsou v pokojích navíc skříně, skleničky, mýdlíčka, ručníky a dávkovače mýdla. Konečně nejluxusnější formou ubytování jsou komfortně vybavené hotelové pokoje, apartmány a garsoniéry k dlouhodobým pronájmům.

O servis všem hostům rezidence se stará nonstop fungující recepce, jejich bezpečí zajišťuje ostraha. K bezplatnému parkování lze využít ulice v blízkém okolí, cenné předměty je možné bezplatně uložit do úschovny. Samozřejmostí je pravidelný úklid, internetové připojení a nápojové automaty. Nejčerstvější novinkou ve vybavení je nové zateplení objektu včetně plastových oken.

Hledáte hotel, penzion nebo hostel Praha? Podívejte se na nabídku Rezidence Topolová.

 

Inzerce – PR článek

Fotogalerie

Rezidence Topolová
Rezidence Topolová
[290x217 9 KB]
Rezidence Topolová
Rezidence Topolová
[290x223 6 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!