verze pro tisk

Komfortní ubytování v Praze – Hotel Belvedere!

30. duben 2015

Praha nabízí mnoho různých druhů ubytování pro ty nejnáročnější i pro osoby, kterým ani tak nezáleží na kvalitě, ale hledají tu nejnižší cenu. Největší zájem je ale o místa, která nabízejí komfort, dobrou polohu v blízkosti centra a současně i slušnou cenu, kterou si může dovolit vlastně kdykoliv. Právě mezi takové patří 4* Belvedere Hotel Praha. Pro hosty má tento hotel navíc připraveny i velmi zajímavé akční slevy, díky kterým za ubytování na tak skvělém místě platíte opravdu málo!

Proč zvolit 4* Belvedere Hotel Praha?

Hotel Belvedere Praha se nachází na Letné – Praha 7 v Holešovicích a právě z této jeho skvělé polohy můžete při návštěvě Prahy těžit. V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází jedna z největších památek Pražský hrad, kousek je také Galerie moderního umění, Národní technické muzeum a Zoologická zahrada Praha. Pouhých 5 minut chůze to trvá na nejbližší zastávku metra stanici Vltavská. Hotel má i vlastní podzemní garáže, takže ani s parkováním nebudete mít problém.

belveder-2.jpg

Největším lákadlem hotelu je jeho velmi komfortní vybavení. Nabízí celkem 151 útulných pokojů, do jejichž standardní výbavy patří televize, minibar a samozřejmostí je vlastní koupelna. Všechny pokoje mají wi-fi připojení k internetu. Hotel nabízí i luxusní ubytování v Praze pro nejnáročnější – je to nabídka 16 luxusních pokojů, ke kterým je možné si pronajmout i salonky pro pořádání soukromých akcí. Kromě toho disponuje hotel i speciálně upravenými pokoji pro alergiky a handicapované osoby.

belveder-3.jpg

Akce, které se vyplatí

Pro hosty má hotel Holešovice připraveny balíčky pro ještě výhodnější ubytování. Je to například akce, při které zaplatíte za 3 noci, ale v hotelu budete noci 4, či nabídka pro rodiny, které si zde mohou objednat pokoj na 1 noc se snídaní a k tomu dostanou vstupenku do ZOO i s mapou. Zajímavých nabídek je ještě více. Všechny najdete na oficiálních stránkách hotelu www.hotelbelvedereprague.cz.

TIP – pokud vyrážíte do Prahy a chcete poznat i její neobvyklou tvář, těchto několik tipů se vám určitě bude hodit.

(Inzertní článek.)

Fotogalerie

Hotel Belvedere PR - interiér pokoje
Hotel Belvedere PR - interiér pokoje
[290x193 9 KB]
Hotel Belvedere PR - interiér pokoje
Hotel Belvedere PR - interiér pokoje
[290x193 9 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!