verze pro tisk

Penzion Dafi, perfektní místo pod Ještědem

5. září 2013

Pohodlné ubytování, příjemná obsluha, krásné prostředí nedalekého a fascinujícího Ještědu, lyžařský areál v dosahu, snadná dostupnost centra Liberce. Když k tomu připočteme sympatické ceny, vychází liberecký penzion Dafi jako ideální místo pro letní i zimní dovolenou nebo během služební cesty.

Penzion Dafi se nachází ve čtvrti Horní Hanychov, téměř vedle dolní stanice sedačkové lanovky Skalka, kabinka na Ještěd začíná asi o pět set metrů dále. V zimě je to proto za lyžařskými stopami a sjezdovkami jenom pár minut, stejně tak jako na nástupiště tří turistických tras. Blízko je i zastávka tramvaje Spáleniště, umožňující v krátké době dosáhnout nádraží a centrum Liberce s obchodními domy.

Začněte chutnou snídaní, večer grilujte

Penzion Dafi doslova dýchá pohodou a domáckou atmosférou. Přestože je součástí rodinného domku jeho provozovatelů, vůbec to nenarušuje soukromí hostů. Právě naopak, pan i paní domácí vyjdou ve všem vstříc, dá se s nimi domluvit v podstatě na čemkoliv, od neplánovaného času příjezdu až po využití počítačových zásuvek v zahradním altánku. Navíc připravují vynikající, bohaté snídaně a skvělou kávu!

Vybavení pokojů penzionu Dafi odpovídá tříhvězdičkovému standardu. Jsou čisté, vkusně zařízené, disponují vlastním sociálním zařízením včetně sprchového koutu, televizorem a ledničkou. Pro větší skupiny je nachystaný kompletně vybavený apartmán. Oslava v rodinném či přátelském kruhu spojená s rožněním, grilováním a dalším občerstvením, s posezením na udržované zahradě a s následným noclehem se tady přímo nabízí.

Snadná dostupnost penzionu Dafi a bazén jako bonus

K trávení příjemných společných chvil se ovšem dokonale hodí také prostor společenské místnosti, kterou je příhodnější nazývat spíše kavárnou nebo vinárnou. Funguje v ní wifi připojení k internetu, dají se tu číst noviny a časopisy a se sklenkou dobrého vína nebo piva jen tak lenošit. Podobný odpočinek si lze dopřát i v roztomilém venkovním bazénu.

Kdo hledá pohodové ubytování v Liberci, pro toho je penzion Dafi tou správnou volbou. K jeho dalším výhodám patří plně nekuřácké prostředí, parkování přímo na pozemku penzionu, snadná dostupnost z rychlostní komunikace Praha – Liberec a velice vstřícné jednání ze strany majitelů penzionu. V kombinaci se slušnou cenou se jedná prakticky o vzorový příklad podobného typu ubytovacího zařízení.

Fotogalerie

Penzion Dafi, pohled z ulice
Penzion Dafi, pohled z ulice
[290x217 13 KB]
Penzion Dafi, pokoj
Penzion Dafi, pokoj
[290x217 10 KB]
Penzion Dafi, společenská místnost
Penzion Dafi, společenská místnost
[290x217 17 KB]
Penzion Dafi, zahrada
Penzion Dafi, zahrada
[290x217 17 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!